Anders Pedersen, Sønderhå.
Chr. Møller, Hvidbjerg.
Ronald Nielsen, Gudnæsstrand.
Marius Madsen, Thygstrup.
Jens Anton Pedersen, Jestrup / Lyngs.
Laurids Iversen.
Chr. Larsen, Gettrup.
Otto Chr. Agesen
Vilhelm Sejersbøl, Vestervig.
Laugo Olsen, Boddum / Hurup
Lukasen el. Eriksen
Helge Koldtoft
Gert Jensen, Krik.
Kaj Olsen, Gundtoft.
Richard Christensen, Ettrup.
Niels Kristen Ravnborg
Chr. Skærbæk, Lyngs.
Karl Christoffersen, Uglev.
Kaj Olsen, Boddum / Hurup
Thøgersen, Gettrup.
Leo Faurholt
Johannes Kristensen, Adbølgaard.
Marius Lynggaard, Jegindø.
Vang, Kjallerup.
Lars Christensen, Kobberød.
Kr. Klausen, Vestervig.
Martin Clausen
Anton Jørgensen, Bubbel Mark.
Asger Hansen
Fredrik Fredriksen, Hørdum.
Alfred Berg Gregersen
Lyngs.
Sv.Å. Iversen, Krik.
Børge Voetmann
Niels Andersen, Istrup.
Frode Holler, Hurup.
Henry Nielsen, Ulsted.
Peter Andersen, Refsgaard.
Anders Kielsgaard, Hurup.
Alfred Andersen, Hilligsø.
Robert Munkholm, Hørdum.
Andelsbanken, Hurup.
Albert Thomsen, Hurup.
Poul Slot, Kobberød.
Peter Søndergaard, Horsfeldt pr. Bedsted.
Knud Jørgen Nielsen
Thorleif Pedersen, Hurup.
Johannes Madsen, Agger.
Raunsmed, Vestervig.
Egon Nicioajsen, Ydby.
Jens Bertelsen, Kjallerup / Bedsted.
Jan Damgaard, Vestervig.
Bankassistent Mogens Vestergaard, Ydby. Andelsbanken, Hurup
Johannes Søndergaard, Horsfeldt pr. Bedsted.
Erik Christensen, Hurup.
Henry Nielsen, Ulsted.
Otto Nielsen, Heltborg / Hurup.
Tage Kristensen
Kr. Pedersen, Guntoftgaard.
Harald Andersen, Refs.
Kristian Pedersen, Boddum.
Thorvald Nielsen, Ydby.
Flemming Christensen
Karl Steffensen, Gettrup.
E. Christensen, Ramme St.
Kristian Notlevsen
Bankass. Svend Aage Peuss, Andelsbanken, Hurup
Poul Grud, Ydby.
Baber Nielsen, Gettrup.
Tino Dahlgaard
Hans Petersen, Agger.
Johannes Kjærgaard.
Oskar Sørensen, Bedsted.
Jesper Nielsen, Ydby.
Chr. Jensen Leed, Morup Mølle.
Oskar Jensen Leed, Morup Mølle.
Aage Hansen.
Kurt Mølgaard Nielsen, Hørsted.
Ove Jensen, Vestervig.
Andreas Madsen, Villerslev.
Valdemar Poulsen.
Murer Andreas Hørmann. Gettrup, Helligsø Strand. Ugift.
Johan Madsen, Agger / Vestervig.
Søren Sørensen, Villerslev.
Gravesen
Flemming Sørensen
Jens Chr. Lauridsen.
Marius Bertelsen, Brogaard / Bedsted.
Robert Mølgaard, Hurup.
Holger Boddum, Refstorp / Hurup.
Søndergaard Stærk, Gettrup.
Henning Christensen
Kr. Jensen Leed, Morup Mølle.
Oluf?? Christensen, Agger.
Peter Chr. Gramstrup, Boddum Bisgaard.
Svend Aage Thomsen
Niels. Chr. Dahl Nielsen.
Carl Slot
Otto Kjær, Vestervig.
Orla Knudsen, Svankjær Brugs.
Holger Hansen
Anton Pedersen, Refs.
Jensen Kirkegaard, Agger.
Edmund Larsen, Flarup.
Jens Graugaard
Postbud Jørgen Pedersen, Ydby.
Jens Vestergaard
Anders Andersen, Kobberød.
Thorvald Madsen, Ydby.
Arne Andersen, Morup Mølle.
Peder Boddum, Refstorp / Hurup.
Mads Madsen, Hurup.
Lærer Christensen, Svankjær Skole.
Kaj Yde.
Ib Madsen, Villerslev.
Niels Strømgaard, Ydby.
Jens Lyngklip, Heltborg.
Frits Sørensen, Heltborg.
Niels Chr. Madsen. Gettrup Mejeri.
Ole Kr. Madsen, Lyngs.
Gunner Jensen, Hurup.
Lærer Nørgaard, Gettrup.
Va????, Hurup.
Niels Boddum, Refstorp / Hurup.
Niels Riis
Kristen Jakobsen Søgaard
Viggo Andersen, Sønderhå.
Laurids Henriksen, Koldby.
Knud Jensen % Chr. Sørensen, Lodbjerg.
Holger Toft, Guntoft pr. Ydby.
Jens Chr. Jensen, Dover.
Niels Chr. Lodahl.
Kr. Pedersen, Ydby.
Karl Chr. Josefsen, Hørdum.
Gartner A. Højer., Koldby.
Laurids Mikkelsen, Svankjær / Bedsted.
Jens Ove Hebsgaard, Hvidbjerg.
Hans Olsen, Gettrup.
Anders Lütshøft, Tandrup. Bedsted.
Krumhardt, Vestervig.
Poul Andersen.
Maskinarbejder Carl Kristensen.
Edvard Poulsen, Kobberød.
Christiansen, Heltborg.
Charl Jensen, Hørdum.
Soldat Verner Suhr, Agger.
Gustav Nordentofte, Koldby.
Johannes Nielsen, Koldby.
Søren Sørensen, Villerup / Bedsted.
Valdemar Skammelsen, Bedsted.
Mads Skammelsen, Vestervig.
Søren Hansen, Boddum.
Aage Nielsen, Dover.
Carl Johan Christensen, Boddum.
Søren Sørensen, Madsted pr. Bedsted.
Kr. Madsen Pedersen, Horsfeldt pr. Bedsted.
Andreasen.
Karsten Pedersen
Jens Chr. Jensen
Harald Jensen, Hurup.
Søren Sørensen, Villerup / Bedsted.
Vagn Bredahl
Laurids Jensen, Hassing.
Johannes Jensen (Balsby)
Bo Rasmussen.
Frits Christiansen, Hørsted.
Evan Kristensen, Vestervig.
Poul Espersen, Oddesund N.
Jens Skammelsen, Villerslev pr. Hørdum.
K. Sørensen, Sønderhå.
Ernst Olsen, Hurup.
Benny Nielsen
Brenhild, Bedsted.
Dahl
Jens Poulsen, Dover.
Ole Linnet, Bedsted.
Bjarne Christensen.
Hans Larsen, Hurup.
Poul Jørgen Holm
Poul Pedersen.
Kristian Nielsen, Falrup.
Lars Chr. Larsen, Vittrup / Bedsted.
Poul Nielsen.
Vagn Nielsen
Erik Møller Nielsen, Koldby.
Julius Grønkjær
Fru Kirstine Mikkelsen, Ydby.
Laurids Nielsen.
Charles Vangsgaard, Villerslev pr. Hørdum.
Charles Holm, Vestervig.
Jens Hestbeck
Jens Dam Sørensen, Bedsted.
Møller Munkholm. Hvidbjerg.
Niels Aage Nielsen, Lyngs ? / Lyngby ?.
Johannes Olsen, Snedsted.
Henry Madsen, Vester Ulsted.
Postbud Nielsen, Hurup.
Chr. Jensen, Hvidbjergmøllegaard, Bedsted.
Ole Pedersen
Mads Andersen Vangsgaard, Villerslev.
Ejner Madsen, Vestervig.
Hother Haagaard, Ørum / Bedsted.
Anders Koldtoft
Henning Sørensen.
Henning Bang Larsen "Dovervestergaard" Hurup.
Henry Josefsen
Hans Carl Toft
Paul Erik Rask Larsen
Jens Pedersen, Hilligsø.
Aage ? Hansen, Hørdum.
Jens Jensby, Nørhaa pr. Snedsted.
Ove Kongensgaard, Dover pr. Hurup.
Postmester, ???
Mads Skammelsen, Vestervig.
Kristian Pedersen
Henry Hundskjær.
Laurits Poulsen, Hurup.
Asger Hansen
Richard Riis Vestergaard
Hans Madsen, Ulsted.
Hr. Funding.
Villy Nielsen
Ejnar Dahl
Svend Olsen, Agger.
Tage Larsen, Koldby.
Jens Bisgaard, Spangbjerg / Bedsted.
Poul Nielsen Pedersen, Uglev.
Peter R. Nielsen, Bedsted.
Jens Peter Jensen, Hurup. Gift.
Holger Pedersen, Sønderhå / Hørdum.
Egon Christensen, Villerslev.
Henning Troelsgaard, Gettrup.
Fru Sehlaikjær.
Elvind Madsen, Vestervig.
Jens Peter Jepsen.
Niels Klemmesen Nielsen, Horsfeldt pr. Bedsted.
Charles Sørensen, Abildsgaardsmark pr. Hurup.
Karl Christian Thøgersen
Niels Villum.
Niels Jørgen Pedersen, Koldby.
Hilligsø.
Chr. Knarkegaard, Gjettrup.
Peder Chr. Pedersen, Søndbjerg / Uglev.
Chr. Thøgersen, Kobberød / Gettrup.
Leif Nielsen, Hurup.
Edmun Brogaard, Grurup.
Kjeld Larsen, Svankjær.
Jens Peter Søndergaard Jensen, Koldby.
Harald Nielsen, Taabel.
Asger Hansen
Viggo Mortensen, Vestervig.
Arnold Jensen, Hurup.
Holger Hansen, Heltborg.
Hans Madsen, Villerslev.
Johansen, Hurup.
Lars Hamborg Nielsen
M.C. Bangsgaard, Hassimg.
Poul Egon Andersen
Chr. Pedersen, Morup Mølle.
Askov Christoffersen, Odby.
Leif Andersen.
Ingvard Sørensen, Ydby.
Marius Hansen
Karl Knarkegaard, Villerslev / Hørdum.
Osvald Thomassen
Peder Pedersen, Koldby.
Marius Bangsgaard.
Erik Rasmussen
Ejnar Christensen
Richard Andersen
Christian Korsgaard, Gettrup.
Niels Pallisgaard.
Ejler Jensen
Kristian Larsen, Visby.
Holger Boll, Randrup.
Chr. Hargaard, Refs.
Jens Holger Nielsen
Lars Peter Christensen
Klemmesen, Vestervig.
Niels Hove Christensen, Vestervig.
Kristian Pedersen, Morup Mølle.
Maritn Pedersen, Bedsted.
Madsen, Hurup.
Aage Larsen, Dover / Hurup.
Arne Søgaard Pedersen, Hassing.
Chr. Pedersen, Morup Mølle.
Mogens Chr. Larsen, Ydby.
Verner Sørensen, Vittrup.
Hugo Sørensen
Jørgen Andersen, Gettrup.
Chr. Skriver, Spolum pr. Bedsted.
Chr. Bisgaard
Peder Kjærgaard
Møller Madsen
Jens Hvid Madsen, Ginnerup / Hurup.
Leif Meier Nielsen
Lars Jensen, Gettrup.
Viktor Andersen, Snedsted.
Børge Stauers.
Kaj Steffensen, Hvidbjerg.
Johannes Nørbjerg
Ove Rasmussen, Hurup.
Jens Krabbe
Knud Sloth, Hurup. FDF-fører.
Martin Pedersen
Henrik Mejer Nielsen
Bjarne Brændgaard, Hvidbjerg.
Møller Madsen
Preben Kjær, Hurup.
Thorkild Vang, Jannerup.
Chr. Borggaard, Boddum.
Søren Gade
Carl Johan Schnedler Johannesen, Bedsted.
Kaj Ploumann, Hurup.
Chr. Steffensen, Gettrup.
Albert Pedersen, Vogntoft pr. Vestervig.
Pejter Andersen, Ginnerup/Hurup.
Regnskabsf. A. Jensen, Svankjær.
Emanuel Petersen, Ydby.
Hilbert Kristensen
Jens Chr. Jensen, Taabel / Vestervig.
Sigvard Steffensen, Hilligsø / Gettrup.
Direktør Torstensen, Vestervig.
Mogens Enevoldsen
Tage Stokholm, Hvidbjerg.
Eigil Graversen, Vittrup.
Ivar Iversen, Lyngby.
Per Handrup
Ove Olsen.
Osker Bjerregaard, Horsfeldt pr. Bedsted.
Harly Ruby, Agger.
Jens Larsen, Dover / Hurup.
Lærer Kloppenbjerg.
Oluf Kristensen, Ginnerup.
Charles N????, Ydby.
Karl Bendsen, Thygstrup / Vestervig.
Christian Jensen, Gettrup.
Skibsted Andersen, Randrup.
Gunner ????????.
Christian Jensen
Laurits Larsen
Ejner Olsen.
Edvard Nielsen
Jørgen Riis.
Leif Larsen
Anton Linnet, Bedsted.
Jens Lyngklip, Heltborg pr. Hurup.
Nicolaj Nielsen, Bubbelmark / Vestervig.
Emil Poulsen, Dover.
Jens Ejnar Andersen
Jens Chrisensen, Flarup.
Kristian Emil Sørensen
Vagn Darf Pedersen, Ydby.
Karl Andersen, Gettrup.
Knud Worm Nielsen, Svindborg / Bedsted.
Evald Kristensen, Svindborg/ Bedsted.
Bagersvend Poulsen, Hvidbjerg
Mejerist Chr. Søndergaard.
Chr. Nielsen, Horsfeldt.
Chr. Roelsgaard, Hilligsø.
Kristian Kallerup. Hvidbjerg.
Mejner Sørensen.
Marius Nielsen, Astrup Mark.
Finn Larsen
Niels Frøkjær, Salling ungdomsskole.
Søren Gade, Ullerup.
Carl Josefsen, Lyngby pr. Bedsted.
Vagn Brændgaard, Hvidbjerg.
Villy Larsen, Vestervig Præstegaard.
Laes Fomsgaard, Lyngs.
Peter Nielsen
Marius Dybdahl. Hurup.
John Pedersen.
Børge Larsen, Heltborg.
Apala lærer, Hurup. ?
Johannes Olsen, Randrup.
Fredrik Andersen, Ulnits / Bedsted.
Henning Rokkjær Mikkelsen, Hassing.
Peter Bach, Bedsted.
Ejnar Ikast, Hurp.
Færeglysboderen ved Næssund.
Gunner Stensgaard, Lyngs.
Kristian Nørgaard.
Hans Leegaard Riis, Gammelby / Bedsted.
Harry Hansen, Villerslev.
Jakob Hove, Ørum pr. Bedsted.
Bagermester Edvard Larsen, Ydby.
Aksel Pedersen, Sønderhå.
Hjalmar Lyngbæk
Ricard Jensen, Hørdum.
Valdemar Nielsen
Laurits Kammersgaard
Karl Eliasen, Ydby.
Laurids Slavensky, Krik.
Ejler Pedersen, Svankjær.
Karl Jensen, Taabel.
Svend Larsen, Taabel.
Vilhjelm Johansen, Sønderhå.
Marius Kjærgaard, Randrup pr. Vestervig.
Emil Vangsgaard, Villerslev / Hørdum.
Niels Nielsen, Hørdum.
Michael Jensen
Niels Eliasen
Jens Dueholm Phillipsen, Kobberød / Gettrup.
Oskar Pedersen Hurup.
Viggo Ringgaard
Leif Vinding
Tysk Soldat, Lyngby.
Kr. Nielsen, Hurup.
Holger Sørensen, Grurup.
Severin Lousdahl. Hilligsø Gettrup.
Jens Andersen, Trankjær pr. Vestervig.
Niels Jensen, Refshede.
Thomas Kristensen, Hilligsø.
Mekaniker Slot, Vesterby pr. Vestervig.
Gartner Hansen.
Kr. Kristensen, Visby.
Jens Chr. Hansen "Holmgaard" Ydby.
Andreas Langballe
Chr. Salomonsen, Dovergaard.
Knud Balle
Anders Klemmensen, Heltborg.
Chr. Odgaard.
Erik Johan(ne)sen
Anders Chr. Krabbe, Heltborg.
Laurids Søndergaard, Madsted.
Andreas Nielsen "Skibstedgaard" Ydby.
Holger Oxlund, Gettrup.
Søndergaard Kristensen, Boddum.
Asger Hansen
Bager Jensen, Heltborg.
Oskar Ringgaard, Lildbjerg / Hørdum.
Bent Jørgensen, Gettrup.
Svend Jensen, Bedsted.
Herluf Langgaard Poulsen
Preben Nielsen, Vestervig.
Hans Jørgen Pedersen.
Lund Søndergaard, Villerslev pr. Hørdum.
Harald Andersen Vangsgaard, Villerslev.
Marius Jensen, Visby.
Viggo Pedersen, Vestervig.
Anders Olsen, Bedsted.
Aage Lodahl, Hurup.
Chr. Andersen, Tandrup mark, Bedsted.
Emanuel Jepsen, Spøttrup.
Gudrun Søgaard, Ørum.
O.M. Toftdahl
Evald Christensen/Kristensen
Carlsen Pallesgaard, Ullerup.
Haugaard.
Andersen, Hurup.
Niels Kortegaard Andersen, Ettrup.
Knud Worm Nielsen, Svindborg.
Arnold Nielsen
Niels Hunstrup, Ydby.
Laurids Søndergaard, Madsted.
Mads Chr. Hove, Vestervig.
Mejner Andersen, Bedsted.
Malermester Helge Madsen, Bedsted.
Egon Nielsen
Andrers Jepsen, Lildbjerg / Hørdum.
Harald Christensen
Harald Christensen
Folmer Herlach Petersen
Leif Johannesen, Ydby.
Jens Søndergaard, Lyngs.
Henry Andersen, Boddum pr. Hurup.
Henning Olsen, Hurup.
Edmund Kristensen.
Henry Pedersen.
Hakon Christensen el. Rysgaard?
Kristian Abildtrup
Thomas Hansen, Taabel / Vestervig.
Knud Sloth, Hurup. FDF-fører.
Carl Mogens Andersen, Hørdum.
Villy Andersen, Vester Ulsted.
M. Kristensen, Vestervig.
Gunner Madsen, Thygstrup. (Osker Madsen)
Chr. Nielsen
Søren Nielsen
Kristensen el Kreiberg?
Chr. Søndergaard, Lyngs.
Mogens Bonde
Jørgen Vestergaard, Grurup.
Bruno Thorsted.
Jens Sørensen, Hvidbjerg.
Søren Overgaard, Refs pr. Hurup.
Herluf Sørensen, Gammelby.
Lærer Foged, Boddum.
Smed Chr. Christensen, Agger.
Gartner Jørgensen, Vestervig.
Niels Anton Olsen, Lyngs Mølle.
Henry Vangsgaard, Visby / Bedsted.
Otto Christensen, Ettrup.
Vagner Pedersen, Hurup.
Asger Nielsen, Ydby.
Karl Pedersen, Ginneup pr. Hurup.
Karl Gravesen, Ydby.
Kristian Hunskjær, Gettrup.
Herluf Mathias Mouritsen
Erik Hvid, Gettrup.
Christian Nielsen, Visby / Bedsted.
Harry Pedersen, Randrup / Vestervig.
Johannes Nielsen.
Anders Pedersen, Gettrup.
Forvalter Møller, Tandrup pr. Bedsted.
Poul Svendsen, Ydby.
Peter Tilsted, Hilligsøe.
Knud Kristensen, Hassing / Hørdum.
Evan Klemmesen, Vestervig.
Oskar Bjerregaard, Heltborg / Hurup.
Frede Klausen "Østergaard" Visby.
Verner Nielsen, Visby / Bedsted.
Svend Gade, Lyngs Skole.
Erland Kristensen, Hurup.
Gunnar Nielsen, Astrup.
Folmer Larsen, Gettrup.
Jens D. Christensen
Børge Chr. Larsen
Alfred Slot, Hassing / Bedsted.
Karl R. Jensen, Taabel / Vestervig.
Aksel Sørensen, Boddum.
Ejgil Andersen, Ydby.
Erik Holmgaard
Smed Frost, Vesterby / Vestervig.
Ejner Hvid Madsen
Lars Nielsen, Hurup.
Niels Kristoffersen, Hurup.
Martin Kristensen, Kobberød.
Poul Graugaard, Boddum.
Chr. Gramstrup Kristensen, Krik.
Otto Jensen, Boddum Bisgaard.
Ejner Hvid Madsen
Kristen Overgaard, Hurup.
Henry Andersen, Boddum.
Torben.
Weimar Nicolajsen
Svend Aage Iversen, Gettrup Bageri.
Smed Frost, Vesterby / Vestervig.
Kristian Kjeldsen
Børge Thrane Hansen
Sigfred Jensen.
Andreas Kristiansen, Hassing Pr. Hørdum.
Ejner Hvidbjerg, Villerslev pr. Hørdum.
Mads Kirkegaard, Hurup.
Egon Vangsgaard, Villerslev pr. Hørdum.
Aksel Jensen, Skyum.
Poulsen eller Christensen?
Arne Graversen, Ydby.
Jørgen Poulsen, Vestervig.
Per Holmgaard, Refs.
Jens Morsing, Bedsted.
Lærer Riis, Visby. pr. Bedsted.
Ole Kirk, Visby.
Axsel Kristiansen, Ydby.
Stach????? Titi??????, Ydby.
Valter Møl????, Ydby.
Chr. Sørensen, Visby.
Ernst Jensen, Hvidbjerg.
Kristian Pedersen.
Oskar Jensen, Hurup.
Jens Christensen, Gl. Ørum / Bedsted.
Ingvar Kongsgaard, Ydby.
Vilhelm Bech, Øster Skaarup / Vestervig.
Knud Graversen, Ydby.
Martin Søndergaard.
Aksel Nielsen
Erling Munkholm, Gettrup.
Allerealrt, Agger. Tysk Marine.
Nikolaj Pedersen
Henry Madsen, Hvidbjerg.
Gustav Nielsen, Ydby.
Anton Hansen, Skyum pr. Hørdum.
Svend Jensen, Hurup.
Valdemar Larsen Christensen, Gl. Ørum / Bedsted.
Henry Ubbesen, Ydby.
Henry Lauersen, Doverodde / Hurup.
Mads Amby Christensen, Dover.
Anders Guntoft, Sønderhå / Hørdum.
Bankassistent Erik B. Jensen, Hurup
Regnar Andersen, Hurup.
Kristian Pedersen, Hvidbjerg.
Hartvig Jakobsen, Hurup.
K.K. Jensen, Agger.
Arne Henriksen, Visby pr. Bedsted.
Ludvig Larsen, Refstorp / Hurup.
Niels Chr. Ting, Lyngs.
Aage Hald
Johannes Larsen, Gettrup.
Verner Andersen
Bach Boddum, Ydby.
Søren Toft, Styvel / Hvidbjerg.
Kristian Bovbjerg, Vester Ulsted.
Viggo Ludvigsen, Ydby.
Normann Hummelshøj, Taabel.
Svend Christensen, Refsgaard, pr. Hurup.
Viggo Nielsen, Sindrup.
Jens Henning Jensen, Hurup.
Kristian Borre Vestergaard, Hvidbjerg.
Peder Larsen, Bubbel Mark, Hurup.
Bent Sigh Pedersen, Vestervig.
Skomager Pedersen, Hurup.
Karl Dybdahl, Kobberød / Gettrup.
Villy Kongensgaard, Ydby.
Tømrer Chr. Larsen, Svankjær.
Ejner Hummelshøj, Taabel.
P. Møller Hove
Mogens Jensen, Hurup.
Herdis Pedersen, Hurup.
Thorvald Kirkensgaard
Bruno Korsgaard, Heltborg.
Ejnar Snejstrup Graugaard
Jens Brandgard, Bedsted.
Chr. T. Christensen, Boddum.
Strandfoged Vilhelm Jørgensen, Lyngby.
Gunner Nielsen, Ydby.
Jens Lausdal, Hurup.
Skræddermester Kirkensgaard
Evald Krabbe, Boddum.
Jens Vilhelmsen, Hurup.
Henry Pedersen
Christian Henriksen
Hansen el. Sørensen?
Niels Alfred Eriksen
Niels Peter Christensen, Dover.
Severin Hansen, Hurup.
Poulsen, Hurup.
Laurits C. Nielsen, Bedsted.
Anton Sørensen, Hurup.
Søren Sørensen, Hvidbjerg.
Karl Madsen, Svankjær.
Carl Bertelsen, Heltborg.
Peder Kristian Hougaard
Jens Kjær Graversen, Ydby.
Fredrik Olsen, Agger.
Svend Erik Dahl Pedersen, Gettrup.
Hans Madsen, Skyum.
Villiam Madsen, Ydby.
Thomas Askov, Grurup / Bedsted.
Robert Madsen, Ydby.
Karl Johan Christensen, Hurup.
Verner Lauridsen, Svankjær.
Jens H?????, Ullerup.
Jens Chr. Jensen, Vestervig.
Sigvald Steffensen, Øster Stauersbøl, Vestervig.
Kristian Bisgaard
Carl Gustav Mikkelsen Kjeiberg
Jens Peder Christensen, Astrup Mark / Hurup.
Aksel Vestergaard
Lærer Haarhøj, Heltborg.
Chr. Christensen, Bedsted.
Anker Nielsen, Refsgaard.
Brorson
Johannes Sørensen, Hurup.
Niels Vestergaard, Visby.
Verner Jørgensen, Hurup.
Gerhard Andersen, Bedsted Missionshus.
Postbud Chr. Larsen, Vestervig.
Chr. Larsen, Randrup.
Peder Bisgaard, Dover.
Søndergaard, Dover.
Mads Andersen, Oksenbøl.
Gunnar Olsen "Leegaard" Bedsted.
Evald Kristensen
Tysk soldat.
Søren Andersen, Ginnerup / Hurup.
Peder Slot, Hurup.
Oskar Gade, Heltborg.
Poul Erik Dam, Vestervig.
Jens Peter Kragelund
Holger Krik, Heltborg.
Smed Karl Kristensen, Lyngs.
Chr. Østergaard.
Hoter Pedersen, Randrup pr. Vestervig.
Jørgen Bengtson.
Kørerlærer Christensen, Uglev.
Jens A. Jensen, Hurup.
Børge Andersen
Pedersen eller Jensen?
Karl Emil Larsen, Vestervig.
Kr. Kiel.
Ejvind Galsgaard, Dover.
Gerhard Søndergaard, Villerslev.
Eigil Filtenborg Nielsen
Vestergaard
Jens Andersen, Hurup.
Holger Dybdahl Andersen, Refs.
Johannes Vestergaard, Bedsted.
Ivar Klemmensen, Tygstrup pr. Vestervig.
Karlo Josefsen, Dover / Hurup.
Hartmann eller Mortensen?
Arnold Jensen, Bedsted.
Chr. Christensen, Spails pr.Bedsted.
Tians, Hurup.
Anton Madsen, Hurup.
Kjeldsen, Hurup.
Nørgaard
Hjelmer Bach/ Hans Dam, Ydby.
Jørgen Møller, Gl. Bedsted.
Svend Aage Pedersen
Erik Kristensen, Hurup.
Peder Vestergaard, Bedsted.
Jens Sund Laursen
Hrr. S. Jepsen, Vestervig.
Johan Emil Andersen, Spejls / Bedsted.
Jens Damsgaard
Viggo Henriksen, Ydby.
Frederik Olsen, "Søndergaard" Randrup.
Jens Chr. Christedsen, Vilhelmsminde.
Henning Jensen, Hurup.
Thomas Kristensen, Visby.
Peder Enevoldsen
Chr. Madsen, Hurup.
Niels Peter Christensen, Irup pr. Hørdun.
Chr. Brogaard, Vestergaard Bedsted.
Kirkensgaard eller Wodstrup?
Mads Jacobsen, Morup Mølle.
Johannes Olsen, "Søndergaard" Randrup.
Kaj Svendsen.
Knud Nielsen
Asger Hansen
Ove Jensen, Istrup pr. Bedsted.
Jens Andersen, Hvidbjerg.
Kristian Dahlgaard
Viggo Egeberg, Villerslev.
Gunnar Larsen, Lyngs.
Alfred Andersen, Vestervig.
Lars Hamborg, Spangbjerg pr. Bedsted.
Chr. Høgholm, Bedsted.
Hr. Jensen, Hurup.
Maskinmester Hansen, Nessund Øst.
Peter Falkensgard, Jegindø.
Vagn Christensen, Boddum.
Alf Jensen, Gjettrup.
Evald Jensen, Gettrup.
Peter Steffensen, Gjettrup.
John Foldager
Peter Dahlgaard "Vangsgaard"
Søren Olsen, Søndergade, Hurup.
Alfred Jensenius Sørensen
Chr. Larsen, Lyngs.
Jens Nicolaj Nicolajsen
Peder Odgaard Jensen, Boddum / Hurup.
Ha?? Jensen, Gjettrup.
Formand Christensen, Taabel.
Murer Steffensen.????
Ingvard Jensen, Vestervig.
Egon Kirk
Asger Laurberg
Aage Jensen, Hurup.
Mads C. Hansen
Chr. Møller, Tølbøl / Vestervig.
Svend Aage Christensen, Bedsted.
Jacob Overgaard Pedersen, Bedsted.
Svend Grønbæk. Ydby.
Fisker Jens Chr. Poulsen, Boddum / Hurup.
Karsten Dam, Taabel.
Chr. Nicolajsen.
Formand Christensen, Taabel.
Poul Erik Huberg, Hurup.
Roand Sørensen, Hurup.
Jens Chr. Pedersen, Hvidbjerggaard Svankjær.
Hartvig Andersen, Hurup.
Henry Frøkjær, Svankjær / Bedsted.
Carl Vulum, Jestrup.
Holger Pedersen, "Vangsgaard" Villerslev.
Benny Knudsen
Viggo Villemose
Anders Nørgaard Jensby, Hurup.
Laurberg
Leif Kurt Hansen
Manufakturhandler Vilhelmsen, Bedsted.
Preben Kehler, Cirkus Miehe, Ydby.
Osvald Mortensen, Vestervig.
Asgar Pedersen, Lyngs.
Søren Peder Vangsgaard
Knud Eril Christensen, Gl. Bedsted.
Evald Pedersen, Agger.
Edvin Jensen, Grurup.
Chr. Jensen, Svankjær.
Richard Sørensen, Gettrup.
Anthon Ginnerup Toftdahl
Jens Dybdahl, Vesterby / Vestervig.
Holger Laurensen, Guntoft.
Murer Brogaard, Gettrup.
Niels Erik Jensen, Vestervig.
Gunner Nielsen, Lodbjerggaard.
Jens Hansen, Gettrup.
Verner Dahlgaard, Hurup.
Ejnar Vinderslev, Ydby.
Leo Nielsen
Svend Jensen, Hurup.
Otto Hummelshøj, Ydby.
Chr. Skovsted, Bedsted.
Jens Chr. Madsen, Hurup.
Emil Andersen, Svankjær.
Richard Nielsen, Jestrup.
Hrr. Thomsen, Hurup.
Alfred Hornstrup, Bedsted.
Bang Jensby, Bedsted.
Svend Kristensen
Knud Mardal
Ulrik Hestbech, Hurup.
Alfred Poulsen
Bent Gilling
Jens Grud, Ydby.
Hans Nielsen, Hurup.
Erling Boddum, Bedsted Plantage.
Marius Mardal
Niels Graugaard, Svindborg / Bedsted.
Købm. Nystrup, Ydby.
Mogens Pedersen, Refs.
Beiner Brogaard, Handrup.
Holger Pedersen, Sønderhå.
Martin Mikkelsen, Madsted pr. Bedsted.
Kurt Møbius, Vestervig.
Thommas Jensen, Odby.
Doktor Elnm, Hurup.
Thomas Thorup, Gettrup.
Svend Kirk, Heltborg.
Niels Handrup, Heltborg.
Richard Jensen, Uglev.
Ejner Rasmussen.
Conny Ladefoged
Eigil Larsen, Gettrup.
Hans Pedersen, Hurup.
Malermester Pedersen, Lyngs.
Chr. Worm, Bedsted.
Egon Nielsen, Ydby Central.
Hans Ingeman Olesen
Villas Sørensen, Grurup.
Renhard Korsgaard, Hurup.
Svend Grønbæk, Ydby.
Søndergaard Poulsen, Hurup.
Johan Andersen, Vestervig.
Gustav Bisgaard
Oskar Pedersen, Hurup.
Jens Madsen
Kaj Andersen, Hørdum.
Charles Nielsen, Ydby.
Torsten Munk.
Smith Hansen, Ashøjgaard.
Johannes Andersen, Ullerup.
Gerhart Dueholm, Vestervig.
Chr. Nielsen, Vogntoft pr. Hurup.
Thorkild Vodstrup, Hurup.
Ejner Andersen.
Tømrer Jens Jensen, Gjettrup.
Jørgen, Nielsen, Hurup.
Finn Nielsen, Oddersund.
Henning Mortensen, Vestervig.
Leo Frands, Ulsted.
Murer Jens Chr. Jensen, Hurup.
Karl Steffensen, Vestervig.
Otto Krog, Gettrup.
Arne Jensby, Thygstrup / Vestervig.
Fink, Svankjær.
Valdemar Poulsen, Øster Røjkjær.
Aksel Andersen, Hurup.
Hans Jørgen Hummelshøj
Asger Hansen
Knud Erik Bach Christensen, Randrup.
Anders Nielsen, Bedsted.
Per Hansen, Hurup.
Erik Korsgaard, Barslev.
Henry Jensen, Ettrup.
Frederik Rasmussen, Thygstrup pr. Vestervig.
Thorvald Vang, Astrup Mark, Hurup.
Svend Aage Sørensen, Vestervig.
Mads Stensgaard, Gettrup.
Charles Martinus Kristensen, Heltborg.
Harald Larsen, Gudnæs / Hørdum.
Chr. Hove Christensen, Sjørring.
Bent Thomsen, Vestervig.
Erik Christensen, Hurup.
Anders Christensen, Lodbjerg.
Nicolaj Jensen, Krik.
Anders Christensen, Hurup.
Hans Sørensen, Kobberø.
Ejnar Heedegaard, Gudnæs / Hørdum.
Chr. Jacobsen, Hurup.
Børge Thomsen, Vestervig.
Chr. Klit.
Harry Sørensen, Villerslev.
Aage Jensen, Adbøl pr. Vestervig.
Hermann Jensen
Jørgen Korsgaard.
Chr. Daniel, Bedsted Kro, Bedsted.
Jens Graugaard, Hassing / Hørdum.
Senius Liltoft
Mads Peter Nørgaard
Niels Poulsen, Visby / Bedsted.
Niels M. Vestbjerg, Uglev.
Elektriker Søren Erik Nielsen, Brydbjerg, Bedsted
Hrr. Ussing, Vestervig.
Henry Kristiansen, Koldby.
Hjalmar Kristensen, Taabel.
Anker Thomsen, Lyngs.
Kristian Pedersen, Hurup.
N. Gadegaard, Søndbjerg / Uglev.
Anker Jensen
Christian Jensen, Svankjær / Bedsted.
Larsen, Klosterhedegaard, Vogntoft.
Overportør Odderhede, Bedsted.
P.K. Pedersen.
Herluf Hjort Sørensen, Grurup.
Karl Johan Gade, Villerslev.
Jørgen Damsgaard, Bedsted.
Martin Bjerregaard.
Farmaceut Nielsen, Hurup.
Valdemar Kristensen´s søn, Bedsted.
Chr. Nørgaard, Villerup.
Knud Larsen.
Jens Riis, Gammelby.
Chr. Henriksen, Svankjær / Bedsted.
Ejnar Nielsen
Knud Erik Riis, Uglev.
Johannes Haaregaard, Refs.
Gunner Madsen.
Marius Bertelsen, Vestervig.
Niels Andersen
Per Sunesen, Hurup.
Anders Christensen, Lodbjerg Pr. Vestervig.
Anton Møller, Ydby.
Kaj Jensen, Høiris.
Mads Møller Nicolajsen
Aage Dennesen, Heltborg.
Jens Nesgaard Nielsen, Hassing.
Johan Svankjær
Ingemann Larsen, Hurup.
Peter Kjær, Jegindø.
Chr. Madsen Pedersen, Hurup.
Svend Jensen, Hurup.
Lauridsen, Hurup.
Viliam Hedegaard Johannesen, Taabel.
Jens Jørgen Andersen
Emil Pedersen, Hurup.
Peter Emil Kristensen, Agger.
Anders Balsby Lodahl.
Freddy J. Andersen.
Chr. Jensen, Trankjær.
Cykelhandler Larsen, Hurup.
Jens Jensen, Ulsted.
Christian Nielsen
Jens A. Christensen
P. Østergaard Nielsen, Hurup.
Jens Chr. Jensen. Lodbjerg / Vestervig.
Kaj Robert Krogsgaard, Flarup / Hurup.
Emil Skriver, Hilligsø.
Børge Ce. Christensen.
Mekaniker Chr. Jensen, Hvidbjerg.
Thorkild Pedersen
Thorkild Vodstrup, Bedsted.
Johannes Krog, Lyngby / Bedsted.
Ejgil Bjørn
Jens Chr. Jensen. Lodbjerg / Vestervig.
Emil Skriver, Hilligsø.
Eigil Ginnerup Toftdahl
Henry K?????, Refsbisgaard.
Børge Ce. Christensen.
Anders Møller
Asger Hansen
Jørgen Hansen, Vestervig.
Chr. Jensen Poulsen, Bedsted.
Ejnar Christensen, Bubbel pr. Hurup.
Anton Nielsen, Hurup.
Jens Poulsen, Dover.
Chr. A. Munk, Ulsted pr. Vestervig.
Niels Christian Kjeldsen
Erling Sørensen, Hurup.
Bernhard Bundgaard, Jegindø.
Emil Skriver, Hilligsø.
Kristen Christensen
Erik Jensen.
Folmer Lykke
Arild Dahlgaard
Charles Clausen.
Viggo Ludvigsen, Hurup.
Fru Jessen.
Nikolaj Fredriksen, Refstorp / Ydby.
Jens Sigvard, Lyngs.
Jens Pedersen, Spolum / Bedsted.
Karl Kristensen, Hurup.
Eigil ??appe, Skaarup.
Arne Jensen Vang
Bjarne Sørensen.
Pedersen/Fibiger Jensen??
Niels Jensen, Hassing.
Jens A. Madsen, Bedsted.
Egon Jensen, Vestervig Overgaard, Vestervig.
Magnus Jensen "Søndergaard" Bedsted.
Dusenius Knudsen
Marius Chr. Jensen
Martin Bjerregaard.
Vang.
Axel Nielsen, Flovlev.
Jens Gottenberg, Sønderhå.
Lasse Brinch Jensen, Bedsted.
Peter Sund
Karl Thorsted, Vestervig Overgaard, Vestervig.
Søndergaard Stærk.
Børge Vogel???, Ydby.
Egon Hove Nielsen, Hurup.
Aksel Madsen, Ydby.
Egon Madsen
Henry Pedersen, Jegindø.
Jens Andersen, Bedsted.
Chr. Fomsgaard Larsen, Refstorp pr. Hurup.
Henry Srausbøll % Slagter Srausbøll, Hvidbjerg.
Svend Nielsen, Bubbelmark, Hurup.
Herluf Simonsen
Peder Christian Nielsen
Kr. Bovbjerg, Hurup.
E. Kjær, Visby.
Holger Schou
Hans Andersen, Vestervig.
Anders Eriksen
Niels Erik Jensen, Vestervig.
Molsgaard Larsen, Ydby.
Peter Marius Jensen, Agger.
Finn Madsen.
Jens Peter Vang
Carl Emil Madsen, Bedsted.
Gunner Mejer Nielsen
Johannes Sørensen, Klostervang Vestervig.
Kallesø, Hurup.
Anders Odgaard, Uglev.
Søren Peder Handrup
Ulrik Nielsen
Chr. Christensen.
Kristian Langballe "Over Astrup" Hurup.
Chr. Bangsgaard, Vestervig.
Barber Pedersen, Morup Mølle.
Murer Poulsen, Bedsted.
Fotograf Asger Hansen
Købm. Mogensen, Bedsted.
Ove Jensen.
Per Bach Kjær, Visby.
Alxander Jensen, Lodbjerg / Vestervig.
Karl Møller, Vestervig.
Jørgen Christensen
Jørgen Fabricius.
Mads Møller Nicolajsen
Christian Vangsgaard
Evald Kristensen "Holmgaard" Ydby.
Frode Jensen, Handrup pr. Vestervig.
Alfred Kankkergaard, Hassing. SØN
Tage Christensen
Jens Dahl, Hurup.
Jens Knattrup, Morup Mølle.
Aage Mikkelsen, Hilligsø / Gettrup.
Ernst Andersen, Agger.
Bjarne Bendsen, Bedsted.
Svend Aage Vangsgaard
Jens Nielsen, Vestervig.
Thyge Korsgaard
Peter Eriksen, Vogntoft pr. Hurup.
Preben Sørensen, Vestervig.
Finn Møller, Hurup.
Niels Thomas Andersen, Ulsted, Vestervig.
Poul Nørgaard Andersen, Næssund / Hurup.
Ingvard Kjær
Kristen Lynggaard, Uglev.
Svend Jakobsen, Hurup.
Laurids Mikkelsen, "Ny Ørumgaard" Bedsted.
Jens Petersen, Oksenbøl.
Børge Olsen, Dover pr. Hurup.
Niels Søndergaard
Lars Chr. Larsen, Gudnæs.
Holger Langgaard.
Berner Albert Hedegaard
Ingvard Nørby
Johan Larsen
Andreas Christian Früstück
Vilhelm Georg Hunskjær
Chr. Christensen, Sindrup.
Aage Hansen, Gettrup.
Jens Marius Nielsen, Horsfeldt pr. Bedsted.
Peter Langgaard Poulsen
Ove Kræmmer Pedersen, Vilhelmsminde, Bedsted.
Aksel Nielsen, Ydby.
Arnold Bangsgaard, Villerslev.
Vilhelm Hilligsø.
Postbud Holger Nielsen, Hurup
Graves Lykke, Bedsted.
Jon Bangsgaard
Martin Kjær
Sigvald Steffensen, Hilligsø.
Valdemar Jensen.
Poul Erik Larsen, Agger.
Vilhelm Skinhøj, Oddesund N.
Peter Møller Hansen, Bedsted.
Søren Dahl Eriksen
Jørgen Konge, Hurup.
Søren Lauridsen, Krik.
Søren Kr. Madsen, Bedsted.
Carl Krogh
Postbud Chr. Larsen, Vestervig.
Vilhelm Agersen
Agner Eugund Nielsen
Aage Oxsenbøl.
Alfred Sørensen, Hørdum.
Peter Skammelsen, Hurup.
Niels Nørgaard, Ydby.
Nielsen, Refsgaard.
Henry Vang, Hurup.
Gunnar Poulsen Ydby.
Robert Madsen, Ydby.
Andersen, Hurup.
Marius Thomsen, Tvolm, Ydby.
Hartvig Jensen
P.N. Petersen
F. Holm, Visby / Bedsted.
Karl Overgaard, Hurup.
Andreas Dalgaard, Hørsted.
Anders Christensen.
Kjeld Nielsen, Ulsted.
Anton Madsen / Chr. Vilhelmsen, Ettrup.
Niels Møller Thomsen, Lyngs.
Søren Jepsen Madsen, Dover pr. Hurup.
Erik Grønbjerg, Vestervig.
Jens A. Jensen
Kristensen, Hurup.
Hrr. Lorentsen, Tvolm Skole, Ydby.
Karl Svendsen, Villerslev.
Slagter Thomsen, Lyngs.
Lærer Sørensen.
Gert Gilling.
Kr. Vilsgaard, Boddum.
Chr. Dalgaard, Hørsted.
Poul Jensen. Postbud Benny Thuesen Kongensgaard, Dover/Hurup
Henning Kjeldsen, Ydby.
Steffen Chr. Steffensen, Gettrup.
Tage Simonsen, Gudnæs. Hørdum.
Laurids Ruby, Agger / Vestervig.
Richard Jensen "Over Astrup" Hurup.
Henning Poulsen
Holger Christensen, Gettrup.
Eigil Bjørn
Jens Dybdahl, Grurup.
Poul Erik Rissum Jensen
Svend Aage Graversen, Vestervig.
Christian Steffensen, Ydby.
Jens Høier, Adbølgaard, Hurup.
AkseL Nielsen, Hurup.
Aksel Henriksen
Tage Filtenborg Nielsen
Tømrer Chr. Larsen, Svankjær.
Anders Andersen, Gettrup.
Knud Nielsen "Hedeholm" Bedsted.
Johan Dybdahl "Højmarkgaard" Vesterby pr. Vestervig.
Christian Sørensen, Adbøl pr. Hurup.
Arnold Madsen, Hvidbjerggaard.
Mads Christian Foldager
Chr. Henriksen
Møller Olsen, Dovermark, Hurup.
Peter Jensen
Svarre Larsen, Ydby.
Peder Filtenborg Nielsen
Gert Kirkensgaard.
Salm Christensen, Hurup.
Murer Munkholm, Hørdum.
Maler Larsen, Ydby.
Anders Chr. Andersen, Boddum.
Mejeribestyrer Korsgaard, Doverodde.
Ranhuber.
Johan Jensen, Hilligsø.
Jørgen Ruby Nielsen
Svend Grønkjær
Svend Erik Sørensen.
Holger Christensen
Niels Chr. Jensen "Refsgaard" Hurup.
Kaastrup Hansen, Ørum / Bedsted.
Nikolaj Nielsen
Thorvald Jespersen.
Niels Worm
P.C. Bisgaaard, Skyum.
Gramstrup Mikkelsen, Gjettrup.
Theodor Houmøller, Hilligsø / Gjettrup.
Niels Alfred Nielsen
Mads Pedersen Madsen, Jegindø.
Børge Vogelben????, Ydby.
Svend Erik Rasmussen.
Knud Kongensgaard
Svend Lyngklip.
Paulsen.
Knud Erik Jensen
Jens Madsen, Horsfeldt pr. Bedsted.
Harald Pedersen, Kjæstrup.
Lars Jensen, Gettrup?
Andreas Früstruk, Bedsted.
Trandberg Hansen, Ydby.
Valdemar Jørgensen, Grurup.
Bjarne Dahlgaard, Bedsted.
Henry Christensen, Heltborg.
Egeberg el. Madsen?
Købm. Sørensen, Morup Mølle.
Peder Kammersgaard, Hurup.
Verner Knudsen.
Bager Vodstrup, Bedsted.
Chr. Søgaard, Adbøl.
Bent Møller, Sønderhå.
Niels Bangsgaard, Hassing.
Anders Madsen, Over Astrup, Hurup.
Chr. Jensen, Gramstrup pr. Vestervig.
Jens Birton Uhrbrand Bengtson
Frits Vay, Heltborg
Folmer Christensen, Vestervig.
Arne Nørgaard, Vestervig.
B.V. Andersen, Struer.
Henning Jensby
Kr. Nielsen, Bedsted.
Henning Vestergaard
Poul Pedersen, "Guntoftgaard" Ydby.
Poul Erik Svendsen
Poul Andersen, Hurup.
Harald Nielsen "Lodbjerggaard" Hurup.
Mads Kristiansen
Erik Ottesen, Gettrup.
Adolf Handrup
Søren Hansen, Kobberød pr. Gettrup.
Laurids Handrup
Peder Chr. Snejstrup
Vagn Pedersen
Arne Sørensen, "Lodbjerggaard" Hurup.
Jens A. Jensen
Klaus Olesen
Holger Pedersen, "Slagteren"
Laust Lauridsen, Doverodde.
Chr. Sørensen, Sindrup / Ydby.
Holger Nielsen, Heltborg.
Aage Jensen
Ernst Poulsen
Henry Sohn Christensen, Hurup.
Hans Madsen, Bedsted.
Viggo Kongensgaard, Dover.
Thorvald Tølbøl, Villerslev.
Laurids Grønkjær
Knud Vemg, Villerslev.
Rysgaard
Ejner Andersen, Alildgaardsmark.
Peter Vestergaard, Ullerup.
Ove Amby Christensen, Hurup.
Peder Toft, Kvilberg.
Chr. Graugaard, Hvidbjerg.
Kristensen "Falck" Hurup.
Martin Jensen
Karl Kr. Hove, Morup Mølle.
Carl Christensen, Vestervig.
Urmager Madsen.
Niels Alfred Daniel, Grurup / Bedsted.
Marius Nielsen, Hundborg.
Jørgen Nielsen, Hurup.
Mogens Sørensen, Irup.
Knud Facius, Bedsted.
Niels Pedersen, Refs.
Finn Madsen, Vestervig.
Marinus Vangsgaard, Lyngs.
Harald Søndergaard, Madsted / Bedsted.
Jens Adolf Jensen, Grurup / Bedsted.
Bertel Peter Ifversen
Svend Nielsen, Boddum.
Knud Sørensen "Styvelgaard" Hvidbjerg.
Peder Skammelsen, Ydby.
Carl Sloth
Hans Pedersen, Morup Mølle.
Henry Pedersen, Lyngs.
Jens Vestergaard
Mogens (Madsen) Hviid
Troels Ifversen
Søren Andersen, Hurup.
Gerd Olsen, Hurup.
Karl Nielsen, Heltborg.
Jens Madsen, Heltborg / Hurup.
Edvard Hviid, Krik
Thøger Ifversen, Lyngholm.
Kurt Jensen, Bedsted.
Viktor Møller
Hrr. Nørgaard, Hurup.
C. Vendelboe
Egon Kjær, Refs.
Leo Andersen, Hørdum.
Edvard Andersen Hviid
Karl Pedersen, Bedsted.
Ejner Kristensen, Hurup.
Laurids Søndergaard, Lyngs.
Holger Nielsen
Hans Konge, Lodbjerg pr. Vestervig.
Aage Kanstrup
Magnus Lund, Hurup.
Tage Nielsen, Toppenbjerg.
Jørgen Pedersen.
Jens Birkmose
Laurids Søndergaard, Lyngs.
Søren Jacob Jensen, Boddum.
Frede Rasmussen, Hurup.
Jens Jakob Jensen
Jens Nielsen
Ejner Jensen, Hvidbjerg.
Vilhelm Christensen, Spolum / Bedsted.
Hans Chr. Hansen, Hurup.
Laurids Søndergaard, Lyngs.
Carl Overgaard Nielsen
Flemming Christensen, Grurup.
Ernst Gilling, Hurup.
Chr. Jespersen, "Rodenbjerg" Vestervig.
Poul Graugaard, Dover.
Knud Jensen, Ydby.
Købm. Skinhøj, Hurup.
Carl Johan Christensen, Hurup.
Frode Larsen, Guntoft.
Niels Kjældgaard Pedersen, Boddum.
Per Eriksen, "Søvang", Bedsted.
Karl Mortensen, Vestervig.
Chr. Christensen, Bobbumbisgaardmark Boddum.
Herluf Poulsen, Hedegard / Bedsted.
Cenius Broggaard, Spolum / Bedsted.
Carlo Kristensen, Madsted / Bedsted.
Poul Jensen
Thomas Karl Christensen, Bedsted.
Johannes Ringgaard, Hørdum.
Hans Knudsen, Hurup.
Marius Madsen, Thygstrup.
Flemming Jensen, Overgaard.
Ove Sørensen
Sigurd Ravnsmed, Hurup.
Knud Nielsen, Vestervig.
Chr. Hansen, Ydby.
Knud Laursen, Gaardhusmølle, Vestervig.
Niels Larsen, Abildgaardsmark.
Thosvalr Søgaard, Hørdum.
Folmer Nielsen, Hassing pr. Bedsted.
Karl Ejner Løgstrup, Taabel / Vestervig.
Peder Christian Knattrup
Holger Broggaard, Spolum / Bedsted.
Jens Marius Jensen, Ydby.
Chr. Kjærgaard, Vestervig.
Holger Toft, Dover.
Thomas Eriksen, Svankjær.
Erik Hansen, Gisselbæk, Hørdum.
Laurids Damsgaard
Børge Dam, Oksenbøl.
Knud Nielsen, Bedsted.
Henning Jensen, Hurup.
Tommy Harring Olesen
Holger Andersen, Vestervig.
Bankass. Johansen, Hurup.
Alexsander Kynak, Agger.
Søren Chr. Christensen, Visby pr. Bedsted.
Jens Vindeslev. Ydby.
Chr. Krabbe, Boddum / Hurup.
Kristen Østergaard Christensen
Vagner Kristoffersen, Uglev.
Chr, Bylov, Heltborg.
Harald Hvid Madsen Gjettrup.
Kurt Egon Andersen, Vestervig.
Ejner Jensen, Hurup.
Kristian Søndergaard, Teglgaarden, Vestervig.
Chr. N. Christensen
Karl Madsen, Agger.
Frode Jensen
Augustinus Sørensen, Ginnerup / Hurup.
Herluf Hove, Bedsted.
Martin Yde, Hurup.
Frede Jensen, Visby / Bedsted.
Mads Christensen.
Henning Svendsen, Hurup.,
Holger Pedersen, Sønderhå.
Kristian Kristensen, Visby.
Hr. Jørgensen.
Per Andersen, Hurup.
Jens Krogh Bertelsen
Smed Andersen, Heltborg.
Lærer Dam, Ydby.
Henry Kjærgaard, Vestervig.
Andreas Pedersen, Hurup.
Svend Oluf Madsen, Spolum/ Bedsted.
Herluf Larsen.
Jan Pedersen, Vestervig.
Carl Nørgaard, Dover pr. Ydby.
Thomas P. Thomsen
Anton Pedersen, Taabelbjerg / Vestervig.
Chr. Jensen "Ny Lyngklip" Heltborg.
Aage Christensen/Kristensen
Aksel Sigshøj.
Karl Egon Jensen
Anders Hansen, Hurup.
Chr. Dahlgaard, Refs.
Villy Sørensen, Vittrup.
Niels Slot
Ove Midholm, Vestervig.
Herluf Jensen, Gettrup.
Svend Kristensen, Heltborg.
Mads Frostholm
Krabbe, Hassing.
Jes Laurids Jessen
Viviean????????.Randers.
Jens Madsen, Hørdum.
Viggo Nielsen, Hassing.
Chr. Toft, Lyngs.
Niels Erik Thøgersen, Hurup.
Hauber.
Preben Sørensen, Hurup.
Nikolaj Sørensen, "Rolighed" Sønderhå / Hørdum.
Svend Aage Vinther Andersen, Hørdum.
J.C. Dybdahl.
Gartner Odgaard Nielsen, Irup Hede pr. Hørdum.
Laurits Lassen, Hassing pr. Bedsted.
Aksel Larsen, Horsfeldt Pr. Bedsted.
Anton Frostholm, Hørdum.
Murer Frode Kristensen, Uglev.
Marius Poulsen, Grurup / Bedsted.
Marius Thomsen, Tvolm.
Købmand K.V. Jensen, Vestervig.
Svend Aage Christensen, Bedsted.
Eriksen, Hurup.
Børge Bach Nielsen.
Henry Nielsen, Hassing.
Tømrer A. Jensen, Guntoft.
Søren Jensen, Overastrup / Hurup.
Mads Andersen, Boddum / Hurup.
Jens Peter Pedersen
Chr. Josefsen, Dover / Ydby.
Verner K. Jensen.
Carl Pedersen.
Per Bak, Hurup.
Sirgurd Nielsen, Gl. Bedsted.
Peter Smed, Dover
Peter Graversen, Ydby.
Thomas Vestergaard Jensen
Aage Jensen
Leif Jensen, Hørdum.
Mads Peter Nørgaard, Gjettrup.
Nystrup, Ydby.
Hans Jørgen Johannesen
Lars Belter
Otto Buchave, Visby.
Johannes Jensen, Tvolm pr. Ydby.
Leo Pedersen.
Otto Hansen, Ørumby.
C. Thøgersen.
Holger Nørgaard, Sønderhå / Hørdum.
Skomager Hald, Hurup.
Niels Damsgaard Jensen
Villy Nielsen, Vestervig.
Svend Belter
Erhard Christensen, Horsfelt, pr. Bedsted
H. Brogaard, Gettrup.
Ingvard Katrinus Gravesen
Henning Kjær Villersen, Villerslev.
Otto Hansen, Ørumby.
Andreas Langballe, Grurup.
Børge Thomsen, Heltborg / Hurup.
Børge Slavensky, Heltborg.
Manufakturhandler Chr. Nørgaard, Koldby
Landmand Carlo Kjær, Randrup, Vestervig.
Erik Steen Olsen, Bedsted.
Laurits Hansen, Agger / Vestervig.
Anders Andersen, Gammelby.
Stenhugger Svenstrup el. Skomager Hald?
Kommis Vestergaard, Heltborg / Hurup.
Niels Søndergaard Poulsen
Otto Bauer, Heltborg.
Ejgild Larsen, Gundtoft.
Carl Larsen, Lyngs.
Poul Hansen, Boddum.
Albert Nielsen, Sønderhå / Hørdum.
Chr. Søndergaard, Villerup / Bedsted.
Chr. Amby Christensen, Ydby.
Otto Bauer
Niels Ove Christensen, Hurup.
Karl Nielsen.
Kristian Lundbæk
Laurids Senius Nielsen, Gl. Bedsted.
Richard Kjeldsen
Børge Jensen, Hurup.
Henry Christensen, Astrup Mark / Hurup.
Aage Buchhave, Hurup.
Chr. Amby Christensen, Nørre Nisum, Lemvig.
Mogens Hald Jensen, Sønderhå.
Jørgen Møller, Koldby.
Anker Trap, Bedsted.
Peder Bjerregaard, Bedsted.
Peder Pedersen Sørensen, Abbildsgaard Mark.
Holger Thomsen, Dover.
Ejnar Christensen, Hurup.
Kaj Kristensen, Ginnerup.
Henning Jensen, Vestervig.
Jens Christian Frederiksen
Søren Kristian Mehlsen
Karl Kristensen, Visby.
Poulsen, Lyngs.
Allan Hansen
Frode Sørensen, Horsfeldt / Bedsted.
Chr. Krabbe, Ydby.
Henry Jensen Thygstrup.
Jens Høgholm, Istrup / Bedsted.
Ejvind Jensen.
Sigvald Steffensen, Hilligsø.
Jens Hummelshøj Jensen
P. Kjær, Hurup.
Kaj Jensen
Orla Nielsen
Lorenrsen.
Peter Poulsen
Tage Nielsen, Østre Skårup.
Jens Jakob Jensen
Peter Damsgaard
Samuel T. Jensen, Vestervig.
Jørgen Galsgaard, Gettrup.
Børge Vilhelmsen, Gettrup.
Jens Jørgen Baun, Refs.
Teodor Hansen, Visbyå / Hurup.
Anton Pedersen, Hurup.
Henry Hansen, Hassing.
Anders Christian Krogsgaard
Ejgild Pedersen, Hurup.
Olsen
Gade, Hvidbjerg.
Kurt Christensen
Peder Enevoldsen
Aage Herluf Sørensen.
Kristian Nielsen, Visby.
Anton Pedersen, Hurup.
Niels Vestergaard, Spails / Bedsted.
Anders Andersen, Gl. Bedsted.
Niels Kristian Hunskjær
Peter Holm, Koldby.
Jens Chr. Sørensen, "Kobberrødgaard", Gettrup.
Gunnar Pedersen, Abildgaard.
Jens A. Madsen, Bedsted.
Harald Kjærgaard, Spails / Bedsted.
Ejler Madsen, Bedsted.
Magne Hove, Boddun / Hurup.
Karl Gustav Nielsen
Aage Bisgaard, Oxsenbøl / Vestervig.
Viktor Christensen
Karl.
Robert Knudsen, Hørdum Kro.
Laurits Jensen
Hr. Christensen, Hurup.
Sigurd Nielsen
Søren Andersen, Ginnerup.
Milter Jensen, "Refsgaard" Hurup.
Einar Baisen, Gudnæs / Hørdum..
Kristian Bisgaaard
Jens Erik Christensen, Ydby.
Børge Egeberg, Gammelby.
Poul Jepsen, Visby pr. Bedsted.
Jens Peter Nielsen, Hassing pr. Bedsted.
Kristian Poulsen
Aage Svankjær
Søren Sørensen, Horsfeldt pr. Bedsted.
Jørgen Carstensen, Vestervig.
Jens Chr. Pilgaard Kristensen
Jens Johannes Christensen
Peter Gammelgaard, Ydby.
Algot Ohlson, Hurup. Gift.
Mekaniker Clausen, Vestervig.
Johannes Larsen, Villerslev / Hørdum.
Ove Graugaard, Hassing / Hørdum.
Erik Grønbæk Jensen, Ydby.
Arnold Jensen, Hurup.
Johannes Jensen, Ydby.
Frode B. Nielsen
Arnold Grusgaard, Lyngs.
Jens Chr. Sørensen, Hurup.
Henning Tharsk, Ydby.
Oxenbøl
Chr. Peter Jensen, Hassing.
Edvard Damsgaard
M. Krogsgaard, Flarup / Hurup.
Johannes Jensen, Ydby.
Jens Sund, Hurup.
Andreas Jensen, Bedsted.
Richard Kjeldsen
Niels Damsgaard, Ørumby pr. Bedsted.
Jens Jensen, Visby pr. Bedsted.
Chr. Vaar, Hellerød.
Viliam Thomsen, Hassing.
Viktor Skallerup
Jens Madsen Henriksen, Ø. Ulsted Vestervig.
Jens Chr. Sørensen, Villerup / Bedsted.
Jens Balsby, Guntoft / Hurup.
Einar Ekmann
Anders Olsen, Morup Mølle.
Jens Sørensen, Horsfeldt / Bedsted.
Robert Jensen, Bedsted.
Svend Aage Andersen "Østergaard" Gettrup.
Nørgaard Mikkelsen, Holstebro.
Anders Nørgaard, Kobberød.
Johan Emil Andersen
Gunnar Jensen, Randrup.
Elenius Korsgaard, Hvidbjerg.
Jens M. Jensen, Krik.
Karl Sørensen, Tandrupmark / Bedsted.
Sigvald Poulsen
Magnus Jensen, Svankjær / Bedsted.
Johannes Larsen, Koldby / Hørdum.
Peter Harbo, Hurup.
Kristian Bang Nielsen
Aksel Jensen, Astrup Mark.
Anders Koltoft, Bedsted.
Peder Clemmensen
Murer Christensen, Gettrup.
Karl Aage Nielsen "Ettrupgaard" Etrup.
Johan Peder Larsen
Chr. Villasen, Uglev.
Inspektør ved Falck Niels Bisgaard
Frants Chr. Jensen
Henry Emil Nielsen
Svend Børge Kristensen
Johannes Thommesen, Villerup / Bedsted.
Henry Jensen, "Ettrupgaard" Etrup.
Henrik Henriksen, Vogntoft / Hurup.
Jørgen Steffensen, Dover.
Viggo Madsen
Jens Madsen, Randrup.
Algot Ohlson
Henry Emil Nielsen
Marius Nicolajsen
Laurids Kirk
Elo Sørensen, Taabel.
Landmand Marius Nielsen
Calle Facius, Bedsted.
Karl Nielsen
Jacob Madsen, Bedsted.
Theodor Møller Hansen, Bedsted.
Børge Sørensen, Ulsted.
Harry Poulsen, Grurup.
Svend Amby "Guntoftgaard" Ydby.
Karsten Winter, Bedsted.
Aage Boddum, Hurup.
Anders Ludvigsen "Tandrup" Bedsted.
Christian Andersen, Thygstrup / Vestervig.
Hr. Nielsen, Hurup.
Villy Madsen.
Svend Jensen, Balsby / Hurup.
Jens Chr. Madsen.
Kristian Søndergaard, Lyngs.
Niels Kjeldsen
J.H. Johannesen, Hurup.
Martinus Andersen, "Ginnerupgaard" Hurup.
Niels Terkil Nielsen, Lodbjerg / Vestervig.
Erik Bech, Neder Astrup.
Hans Korthede.
Egon Sørensen, Over Astrup.
Viggo Ludvigsen, Ydby.
Jørgen Pilmark, Sønderhå.
Thomas Munk, Vestervig.
Marius Andersen, Gundtoft.
Hr. Stationsforstander Krog.
Aksel Madsen
Hrr. Plougmand, Bedsted.
Chr. Hovmark
Chr. Bone, Uglev.
Niels Thomsen, Vestervig.
Jens Håning. ??
Olaf Bangsgaard, Thygstrup.
H. Blichfeldt Pedersen
Erling Trap, Agger.
Aage Nielsen, Gl. Bedsted.
Birger Lyngs.
Kurt Pedersen, Hurup.
Jens Håning. ??
Peder K. Nystrup
Chr. Poulsen, Hassing / Hørdum.
Jens Peter Rasmussen, Hurup.
Peter Christoffersen
Hr. kristensen, Odby / Uglev.
Aage Nielson Lykke, Svankjær.
Jørgen Baun Madsen, Hurup.
Viggo Hansen, Villerslev.
Viggo Pedersen, Vestervig.
Vilhelm Agesen
Salmon Fink
Anton Jensen, Rodenbjerg / Vestervig,
Kresten Stensgaard, Gettrup.
Alex Jensen, Næssund.
Christian Nielsen
Lars Chr. Pedersen, Hassing.
Jacob Steffansen, Grurup.
Thorkild Galsgaard, Sindrup.
Søren Poulsen, Hurup.
Karl Peter Hilligsø, Dover.
Verner Jensen, Lyngs.
August Graversen
Gunnar Jeppesen
Gartner Andersen, Taabel.
Per Hunskjær, Gettrup.
Tommy Vestergaard Larsen, Bedsted.
Aaskar Iversen, Boddum.
Henry Jensen, Gjettrup.
Johannes Pedersen, Thyborøn.
Chr. Jensen, "Skibstedgaard" Ydby.
Niels Jensen, "Enghavegaard" Skyum / Hørdum.
Anton Jensen, Dover / Hurup.
Harald Krabbe, Ydby.
Vangsgaard, Sønderhå.
Ruand(?) Thomsen, Lyngs.
Torben Poulsen, Sindrup.
Jens Graugaard, Svindborg pr. Bedsted.
Anker Ejlersen, Heltborg
Skomager Iversen, Boddum.
Finn Helligsø, Heltborg.
Egon Andersen, Dover.
Anton Amby, Kjæstrup / Hurup.
Ejner Christensen
Gunnar Mogensen, Hassing.
Chr. Peter Christensen "Moselund" Bedsted.
Poul A. Frandsen
Søren Nielsen, Sindrup.
Holger Mouritsen, Sønderhå.
Karl Sørensen, Vestervig.
Hans Christensen, Gl. Bedsted.
Flemming Jensen, Grurup.
Laurits Th. Jensen, Lodbjerg / Vestervig.
Luther Madsen, Bubbel Mark / Hurup.
Poul Bertelsen, Vestervig.
Jens Langgaard.
Banearbejder Richard Nielsen, Klokkedal, Hurup
Jens Larsen, Lyngs.
Johannes Pedersen, Villerup.
Niels Eriksen Pedersen, Agger.
Niels Peter Søndergaard
Bang Jensby, Ettrup.
Evald Christensen, Jegindø.
Albert Andersen
Knud Steffensen
Chr. Andersen, Vestervig.
Nikolaj Haagaard, Ørum / Bedsted.
Søren Frederik Christensen, Agger.
Holger Erichsen
Villy Mikkelsen, Hurup.
Thorkild Jakobsen, Hurup. Søn af Otto Jakobsen.
Chr. Blaabjerg, Hurup.
Søren Stokholm, Uglev.
Herluf Maier, Gjettrup.
Carl Nielsen, Koldby.
Birthe Christensen.
Valdemar Poulsen.
Søren Pedersen, Krik.
Magnus Stenstrup, Hurup.
Martin Hebsgaard, Tøttrup.
Gunnar Pedersen, Gettrup.
Laurids Kanstrup, Hunskjær / Bedsted.
Adolf Weisbjerg, Grurup.
Henning Christensen, Agger.
Henry Gilling
Svend Kappel
René Nørskov
Niels Jensen. søn.
Harry Hornstrup Nielsen
Christensen, Uglev.
Aksel Hallen, Lodbjerg.
Leo Fauerholt
Niels Jensen. søn.
Jens Hummelshøj, Doverodde.
Forvalter Jakobsen, Tandrup / Bedsted.
Pauli Bach
Niels Jørgensen.
Karen Marie Vestergaard, Oksenbøl.
Carl Hilligsø.
Chr. Yde, Villerslev.
Niels Peter Jensen, Grurup.
Poul Sørensen.
Henning Pedersen.
Flemmig Christensen.
Holger Poulsen, Jegindø.
Aksel Nielsen, Agger.
Svend Jensen, Hurup.
Niels Jensen
Niels Jepsen, Villerslev.
Oskar Lyngs, Lyngs.
Oskar Ringgaard, Hassing.
Vagn Jensen, Nørhå.
Karl Nielsen
Hr. H????????.
Aage Hyldahl, Villerslev.
Niels Christiansen, Grurup / Bedsted.
Alfred Rasmussen, Thygstrup.
Gunner Nielsen, Heltborg.
Husted
Jens Damsgaard
Børge Christensen, Bedsted.
Bent Nielsen.
Jens Christian Vangsgaard
Egon Thorsted.
Holger Christensen, Gu????????
Mekaniker Vestergaard, Vestervig.
Dahl
Kaj Steffensen, Taabel / Vestervig.
Houe, Hurup.
Knud Madsen, Bedsted.
Knud Daniel Larsen.
Chr. Krabbe, Uglev.
Alex Hilligsøe.
Viktor Christensen, Ydby.
Svend Aage Christensen, Sønderhå.
Ernat Jønson, Hvidbjerg.
Per Vestergaard Nielsen, Hurup
Viggo Kallerup, Ydby.
Carl Hansen, Trankjær / Vestervig.
Karl Johan Christensen, Skyum / Hørdum.
Lars Chr. Munk Pedersen, Sønderhaa.
Fin Leed.
Jens Chr. Krogsgaard, Ydby.
K. Knudsen Pedersen
Hans Kortbek, Gammelby.
Frode Boddum, Hurup.
Karl Jensen, Hurup.
Leif Madsen, Skaarup.
Henning Jensen Ørumby, Bedsted.
Vagner Skårup, Koldby.
Niels Chr. Lodahl
Broggaard, Vestervig.
Tandrup, Hurup.
Otto Krog, Vestervig.
Chr. Berg Gregersen, Heltborg / Hurup.
Thomas Christensen, Irup.
Klaus Christensen, Svankjær.
Henning Nielsen, Koldby.
Verner Andersen.
Mølgaard, Refs / Hurup.
Peter Kjærgaard, Visby.
Chr. Bech Jensen, Hassing.
Pastor Jensen, Vestervig.
Hr. Tømrer Overgaard, Vestervig.
Søren Tandrup, Bedsted.
Jens Richter, Boddum.
Nikolaj Nikolajsen
Verner Andersen
Niels Jørgensen
Henny Kristensen, Koldby.
Jens Krxxxler, Boddum. ??
A. B. Hansen, Hurup.
Peter Sund
Barbersvend John Beredtsen, Hurup.
Svend Drost
Graugaard Andersen "Nyvang" Refs / Hurup.
Niels Vrist, Hellerød pr. Uglev.
Otto R. Pedersen, Refs / Hurup.
Bankbestyrer Svend Aage Peuss, Hurup
Charles Vangsgaard
Børge Nørgaard
Thomas Eriksen, Spals / Bedsted.
Erling Vrist, Jegindø pr. Hvidbjerg.
Jens Mathias Kjeldgaard
Chr. Rokkjær, Serup.
Niels Hornstrup Andersen
Hr. Chr. Toft "Søndrehedegaard" Visby / Bedsted.
Poul Yde Dissing
Thorning Heedegaard, Bedsted.
KARL FROST PETERSEN
Lauridsen, Vestervig.
Evald Fogh, Gettrup.
Karl Gade, Odby.
Matinus Larsen, Hilligsø.
Marius Mouritsen, Habæk / Bedsted.
Chr. Madsen.
Knud Christensen, Horsfeldt
Martin Gade, Odby.
Ole Christensen, Hurup
Birkholdt Dieckmann
Kristian Nielsen
Chr. Imersen Kristensen, Villerslev.
Niels Chr. Jensen, Dover.
Gudmund Hansen
Oluf Lyngs, Ydby.
Måske Anders Alstrup
Bankassistent Kristian Nielsen, Agger/Sæby
Niels Pedersen, Vestervig.
Henning Leed, Ydby.
Ansat i Thylands Bank, Hurup.
Hugo Salmon
Henry Hoelgaard, Gettrup Mejeri.
Laurids Handrup
Bent Kjærgaard, Hurup.
Harald Nørgaard "Trapgaarden" Ydby.
Vilhelm Hunskjær, Ettrup.
Erik Vestergård Nielsen
Jørgen Christensen, Villerup / Bedsted.
Hans Chr. Mikkelsen, Handrup.
Otto Nielsen, Hassing / Bedsted.
Jens Hedegaard Johannesen
Sigurd Larsen, Gl. Bedsted.
Tom Jensen, Villerslev.
Laurids Larsen eller Erling Jensen
Lars Jørgen Mikkelsen, Handrup.
Eigil Højriis
Nicolai Pedersen.
Hrr. Andersen
Marius Hougaard, Sønderhå.
Vesby Pedersen
Erik Lauersen Raakjær, Søndbjerg pr. Uglev.
Mejner Marius Vangsgaard
Niels Chr. Pedersen, Sindrup / Ydby.
Ole Sørensen, Skyum
Anton Kristensen, Vestervig.
Leon Nørskov
Pastor Valf, Visby.
Jensen
Jens Pedersen, Randrup.
Aage Dahl Andersen, Hurup.
Anders Jensen.
Preben Mortensen, Vestervig.
Peter Hansen, Ydby Bageri, Ydby.
K.N. Christensen.
Mejner Nielsen, Ullerup
Sten Hansen.
Svend Pedersen, Fuglsang.
Jørn Juul Kristensen
Knud Erik Jensen.
Niels Chr. Leedgaard, Flarup / Hurup.
Knud Erik Bangsgaard
Martin Nielsen, Ydby.
Peter Rourgaard
Ejner Mortensen, Gettrup.
Holger Christensen, Horsfeldt pr. Bedsted.
Svenning Pedersen, Heltborg / Hurup.
Henry Nielsen
Harry Andersen, Hurup.
Herman Josefsen, Lyngs.
Ole Juul Nielsen
Niels Chr. Henriksen, "Brogaard" Bedsted.
Chr. Hummelshøj, Ydby.
Henry Kølberg, Hurup.
Kaj Jensen/Kai Røgter Jensen
Otto Sørensen, Villerslev.
Jens Chr. Jensen, Dover.
Erik Rudolf Andersen
Poul Riis, Boddum.
Peder Helligkilde
John Koldtoft
Ejnar Kobberød, Hurup.
Andreas Pedersen, Skyum.
Herluf Pedersen, Hurup.
Niels Lund Jørgensen.
Hans Jørgen Christensen
Søren Pedersen, Guntoftgaard.
Thorvald Thomsen, Dover.
Bo / Elin Jensen, Hørdum.
Johan Andersen, Villerslev / Hørdum.
Niels Koldtoft, Gl. Bedsted.
Instalationsmester Hansen, Bedsted.
Viggo Mortensen, Villerslev.
Carl Andersen, Vester Tofttum, Heltborg.
Vagner Thomsen, Dover Hurup.
Henry Laursen
Missionær Sørensen, Hurup.
Kurt Vestergaard. Hurup.
Verner Dissing, Bedsted.
Mejerist Alfred Pedersen, Bedsted.
Finn Andersen, Hurup.
Evald Slolt.
Troels Frøkjær Larsen, Spolum.
Evan Vestergaard. Hurup.
Charles Nielsen, Sdr. Ydby.
Svend Aage Madsen, Vester Ulsted pr. Vestervig.
Marius Christensen, Bedsted.
Niels Larsen, Hurup.
Mads Olsen, Trænkjær / Vestervig.
Simon Büllov, Ullerup.
Aksel Korsgaard, Trankjær Vestervig.
Finn Pedersen, Sindrup.
Ejgil Vodstrup Pedersen
Knud Nørgaard
Adolf Handrup
Tage Jensen, Lyngs.
Karl Nielsen, Hurup.
Mogens Jensen
Poul Klemmesen, Heltborg.
Erik Krog Jørgensen, Hurup.
Pedersen eller Kaagaard Jensen?
Mads Madsen "Boddumbisgaard" Boddum Pr. Hurup.
Karl Markussen
Antoni W. Jensen, Missionshotellet, Hurup.
Erik Krog Jørgensen, Hurup.
Jens Mikkelsen
Preben S. Andersen.
Søren Peter Andersen "Grøntoft" Gl. Bedsted.
Erik Harbo, Ydby.
Thorkild Poulsen, Gettrup.
Jens Chr. Kågaard Jensen, Bedsted.
Carl Johan Christensen
Kr. Slot.
Hr. Thomas Færgegaard ???, Morup Mølle.
Kristian Kongensgaard
Nis Magnusen, Villerslev.
Poulsen, Gettrup.
Niels Severin Christensen
Harald Rasmussen/ Skrædder Nielsen, Vestervig.
Chr. Olsen Stausbøl, Hilligsø.
Henry Olsen, Helligsø.
Karl Madsen, Boddum.
Bertram Thomsen
Arne Pedersen, Ettrup.
Dusinus Pedersen, Ydby.
Kaj Hunskjær, Gettrup.
Harald Pedersen, Lodahl.
Mads Mikkelsen, Hilligsøe.
Lars Christensen, Skaarup.
Harald Christensen, Villerslev / Hørdum.
Aage Johansen, Gisselbæk Hørdum.
Hardy Nielsen, Bedsted.
Knud Nielsen, Tivoli.
Ove Christiansen "Tandrup" Bedsted.
Leo Vestergaard Jensen
Kristian Breum, Bedsted.
Poul Pedersen, Bedsted.
Chr. Nielsen Christensen, Horsfeldt / Bedsted.
Jens Mikkelsen, Bedsted.
Jens Nørgaard.
Holger Knudsen, Vestervig.
???????????, Vestervig.
Søren Møller, Villerslev / Hørdum.
Ole Mikkelsen, Vestervig.
Poul Kjelgaard
Fuglsang, Hurup.
Laust Slavensky, Thisted.
Niels Kristian Nielsen
Vagn Nielsen, Ydby.
Valdemar Nielsen, Bedsted.
Mogens Westergaard Jensen
Mads Boutrup Hansen
Trafik Ass. Dahl, Hurup.
Johannes Pedersen
Chr. Christensen, Boddum / Hurup.
Niels Nørgaard, Ydby.
Richaed Jensen, Svankjær pr. Bedsted.
Jens Thomsen, Dover pr. Hurup.
Jens Falsig Lauerberg Madsen
Niels P. Nielsen, Tandrup / Bedsted.
Ravn el. Toft?
Laurits Th. Jensen, Lodbjerg / Vestervig.
Alfred Tobiasen, Lyngs.
Charles Josefsen, Hørdum.
Chr. Nielsen, Bedsted.
Osvald Alstrup, Hassing. Søn.
Hans Toft, Uglev.
Gunner Stensgaard, Lyngs.
Niesl Chr. Jensen, Ydby.
Hugo Christensen, Hørdum.
Herluf Jensen, Hassing.
Jens Chr. Hove, Boddum.
Christoffer Bang Larsen, Dover / Hurup.
Kristian Søndergaard, Lyngs.
Hr. Larsen, Hurup. Adr. Købmand Dybdahl, Villerslev.
Per Kristen F. Nielsen
Søren L. Christensen
Rasmussen
Lærer Johansen, Sønderhå.
Karl Henry Olsen, Flovlev.
Verner Jensen
Mads Møller Madsen, Randrup / Vestervig.
Thorvald Korsgaard, Hurup.
Aksel Lau?ere, Jegindø.
Christensen
Peter Abildtrup
Kristian Mardal Jensen
Flemming Olsen, Hvidbjerg.
Reinhard Smidth, Tandrup / Bedsted.
Martin Foged, Skyum.
Anders Skaarup, Gammelby / Bedsted.
Jens Chr. Laursen, Gettrup.
Kristen Kristensen, Ullerup.
Mogens Stensgaard, Gettrup.
Staldforpagter Christensen, Hurup.
Jens Sauer
Jørgen Peter Bech, Vestervig.
Børge Odgaard, Hurup.
Martin Esdahl Foget
Carl Madsen. % P. Nielsen, Agger.
Viggo Christensen, Vilhelmsminde.
Vognmand Jens Nielsen, Bedsted.
Aksel Møller, Jegindø.
Frits Andersen, Hurup.
John Henriksen.
Evald Skaarup, Gammelby / Bedsted.
Henry Hansen "Teglgaarden" Vestervig.
Poul Hansen, Ydby.
Erhardt Munkholm, Svankjær pr. Bedsted.
Jens Hasager
Ove Sørensen
Marius Jensen, Hilligsø pr. Gettrup.
Jens Søndergaard, Lyngs.
Henry Christensen
Chr. Overgaard
Kurt Andersen, Vestervig.
Købke, Vestervig.
Viggo Hove, Boddum / Huurp.
Bjarne Brændgaard "Gadegaard" Lyngs.
Laurids Hove, Vestervig.
Peter Sigh, Sindrup.
Anders Olsen "Trankjærgaard" Vestervig.
Niels Chr. Andersen, Gl. Bedsted.
Peter Balsby. Hansted.
Anders Møller
Vilhelm Slot "Ny Sejresbøl" Krik.
Lars Andersen
Niels Peter Nielsen, Gl. Bedsted.
Jens Jørgen Pedersen, Ydby.
Jens Jesp???
Chr. Christensen, Visby / Bedsted.
Aage Vester Sørensen
Evald Nielsen, Visby.
Thomas Thomsen, Heltborg / Hurup.
Kaj Bjerregaard, Hurup.
Hrr. Taggaard, Hurup.
Knud Daniel Larsen, Handrup.
Kaj Pedersen
Egon Madsen
Henry Vestergaard, "Søvang" Bedsted,
Jens Mathias Pedersen, Hørdum.
Chr. Jensen, Hurup.
Poul Søndergaard, Røjkjær.
Poul Christensen, Gudnæs.
Thomas S. Thomsen
Henry Fredriksen, Hørdum.
Valdemar Poulsen, Knudbak, pr. Uglev.
Flemming Andersen, Bedsted.
Redaktør Andersen, Hurup.
Adolf Andersen
Kristian Fredrik Nielsen, Lyngs.
Christian Dahlgaard, Ydby.
Anker Frederiksen
Verner Villadsen
Jens Chr. Madsen, Hurup.
Laurids Skaarup, Dover.
M. Renberg, Hørdum.
Henning Sørensen
Aksel Hvid, Næssund.
Valdemar Nielsen, Ginnerup.
Isak Isaksen
Købm. Pedersen, Hørdum.
Børge Chr. Larsen
Tage Nielsen, Hurup.
John Vestergaard, Ydby.
Gunnar Andersen, Hørsted.
Tømrer N.P. Nielsen, Bedsted.
Kqai Sunesen, Hurup.
Niels Gramstrup, Gl. Bedsted.
Bjarne Pedersen, Hilligsøe.
Henning Kibsgaard.
Alfred Jensen, Visby / Bedsted.
Charles P. Vestergaard, Hilligsø.
Thøgersen
Oskar Sørensen, Hurup.
Villiam Poulsen, Refs.
Peder Hilligsø Kjær
Berg Ubbesen, Villerslev / Hørdum.
Niels Chr. Dahl, Visby.
Alfred Amby, Odby / Uglev.
Finn Møller.
Kaj Emil Nielsen
Marius Jensen
Thorvald Møller, Hurup.
Thorvald Jensen, Visby / Bedsted.
Peter Sørensen, Uglev.
Madsen
Christensen, Bedsted.
Flemming Jensen,Vesterby.
Laurids Skaarup
Børge Nørgaard, Gettrup.
Lærer Søndergaard.
Jens E. Westergaard.
Ejner Petersen, Hobro.
Knud Raunborg
Conny Ladefoged
Jens Bjerregaard
Alfred Kristoffersen
Jørn Olesen, Ydby.
Anders Søgaard, Skyum.
Poul R. Pedersen
Ingvard Henriksen, Ulsted.
Peter Møller, Hassing.
Ejaer Nielsen, Skyum.
P. Chr. Gramstrup, Gammelby / Bedsted.
Poul Thomsen, Gettrup.
Karl Steffensen, Vestervig.
Ricard Vestergaard, Grurup pr. Bedsted.
Jens Ole H????gaard, Dover.
Chr. Vilsgaard, Sindrup.
Niels Vestergaard, Hilligsø / Gjettrup.
Fru Thøgersen, Hurup.
Nicolajsen
Leo Frost, Ulsted.
Andreas Nielsen, Vilhelmsminde, Bedsted.
Tonny Pedersen
Chr Slavensky, Hurup.
Ejner Graversen, Bedsted.
Uddeler Jensen, Koldby.
Kristensen
Fisker N. Chr. Pedersen, Agger.
Erik Harbo, Ydby.
Jens Søgaard, Skyum / Hørdum.
Harald Slot, Helligkilde.
Anders Pedersen, Kobberød.
Evald Vestergaard, Gammelby / Bedsted.
Aron Kristensen
Niels Christensen, Draget.
Jens Toftdahl
Niels Christensen, Oksenbøl / Vestervig.
Hans Toft, Bjørndahlsgaard.
Evald Rysgaard "Søvang", Bedsted.
Poul Kristensen, Hurup.
Svend Aage Jensen, Vestervig.
Henning Søgaard, Ørum.
Richart Rysgaard, Hvidbjerg.
Chr. Larsen, Thygstrup.
Finn Larsen
Niels Kr. Kortegaard Pedersen
Marius Christensen, Hilligsøe.
Poul Henning Paaske, Snedsted.
Jens Bach, Boddum.
Villum Larsen, Villerslev.
Chr. Peter Pedersen, Bedsted.
Laurids Larsen
Kristian Jensen "Gammelbygaard" Bedsted.
Harald Christensen, Kobberød.
Erik Eriksen
Kresten Kristensen
Viggo Knudsen, Ydby.
Ali Jørgensen "Højgaard" Guntoft, Ydby.
Peder Hansen
Jens Christensen
Einar Ulnriksio, Heltborg.
Jens Hove Christensen, Sindrup.
Henning Andersen.
Tino Dahlgaard
Johan Sørensen, Heltborg / Hurup.
Paul Madsen, Hilligsø.
Alfred Alstrup Christensen, Villerslev.
Harald Larsen
Kjeld Overgaard.
Richard Notlevsen
Chr. Nørgaard, Oxenbøl / Vestervig.
Oskar Nielsen, StoreVelling pr. Fredericia.
Peter Christensen, Søndbjerg.
Chr. Enevoldsen, Sundby.
Nybo.
Holger Christensen, Barslev.
Karl Chr. Sørensen, "Ambygaard" Bedsted.
Børge Pedersen.
V. Greve, Hvidbjerg.
Stivad Bo Christensen, Koldby.
Evald Kristensen, Tvolm / Ydby.
Jens Amby, Villerslev.
Nicolaj Nielsen, Hørdum.
Niels Chr. Pedersen, Ydby.
Otto Emil Bangsgaard, Jestrup.
Kjeld Nielsen, Astrup.
Andreas Jensen, Oxenbøl / Vestervig.
Svend Aage Thomsen, Heltborg / Hurup.
Viggo Larsen, Hurup.
Anton Olesen, Ettrup.
Erik Holm Andersen
Jens Troelsgaard Poulsen Søgaard
Thorvald Nielsen, Ydby.
Orla Knudsen, Hurup.
Peder Enevoldsen
Jens Chr. Dybdahl, Hurup.
Axsel Pedersen, Refs.
Hilmar Jørgensen, Visby.
Viggo Emanuel Neesgaard
Jens Hasager Nielsen, Doverodde.
Ingvard Nielsen, Visby / Bedsted.
Lærer Poulsen, Lyngs.
Arne Bangsgaard, Villerslev.
Thorvald Munkholm, Bedsted.
Pantluben Frans.
Henry Jensen, Agger.
Niels Andersen, Istrup.
Jens Valdemar Thomsen, Heltborg.
Ejnar Emil Nielsen.
Kaj Jensen, Gjettrup.
Jens Madsen
Egon Madsen.
Ernst Bundgaard, Jegindø.
Bagersvend Peter Hansen, Ydby.
Børge Christensens søn Peter, Heltborg.
Knud Jensen, Bedsted Handelsgartner.
Karl Svendsen, Villerslev / Hørdum.
Ole Bækhøj, Villerup pr. Bedsted.
Jens Madsen, Bedsted Handelsgartner.
Arne Mikkelsen. Villerslev / Hørdum.
Niels Klemmensen Nielsen, Hilligsøe, Horsfelt.
R. Mikkelsen, Hurup.
Villy Svejgaard, Ydby.
Carl Wensien
Verner Dissing
Knud Andersen, Ginnerup / Hurup.
Frede Poulsen, Hurup.
Viggo Nielsen, Bedsted.
Valdemar Graversen
Arne Iversen, Hurup.
Georg Christensen
Gustav Andersen, Agger.
Jens Larsen, Hurup.
Edmond Larsen, Heltborg.
Peter Andersen, Villerup / Bedsted.
Harald Nielsen.
Ejnar Kibsgaard
Michael Jensen
Søren Christensen, Ginnerup / Hurup.
Aksel Nielsen, Hurup.
Lagerekspedient Nielsen, Hurup.
Thorkild Gramstrup "Boddumbisgaard" Hurup.
Niels Peter Nielsen.
Chr. Daniel, Visby / Bedsted.
Montør Harald Petersen.
Niels Erik Galsgård
Henning Jensen, Taabel.
Chr. Sørensen, Lodbjerg / Vestervig.
Pedersen, Hurup.
Aage Vangsgaard, Sindrup / Ydby.
Verner Damkjær Jensen, Ydby.
Søren Christensen, Villerup.
Ejnar Christensen, Dover.
Peter Holm "Koldbygaard" Koldby.
Anker Christensen, Ydby.
Evald Damkjær Jensen, Ydby.
Poul Kristensen Pedersen.
Johannes Stærk, Ydby.
Hrr. Olsen.
Hans Rasmussen, Randrup.
Karl Sørensen, Boddum.
Aage Serup
Leo Christensen, Hurup.
Niels Christian Henriksen, Odby pr. Uglev.
Landpost Jacob Pedersen, Bedsted.
Chr. Jørgensen.
Niels Alfred Daniel, Heltborg.
Kr. Mortensen, Hurup.
Leif Frostholm, Horsfeldt pr. Bedsted.
Karl Yde, Gudnæsstrand.
Henry Pedersen, Bedsted.
Thau Jensen
Chr. Boll, Randrup pr. Vestervig
Viggo Jensen, Barslev.
Aage Pedersen, Bedsted.
Thomas Hansen.
Poul Hove Kjeldgaard, Hørsted.
Henrik Jensen, Ydby.
Hans Chr. Pedersen, Heltborg.
Henry Verner Jensen, Sønderhå.
Morten Christensen/Morten Kristoffersen
Niels Olsen, Ydby.
Svend Christensen, Hurup.
E. Korsgaard, Vestervig.
Christensen.
Josef Christensen, Dover / Ydby.
Svend Aage Jensen, Dover.
Jens Chr. Sørensen, Hilligsø.
Hans Enevoldsen, % Martin Skovsted, Bedsted.
Knud Erik Poulsen, V. Ulsted.
Johannes Emanuel Thinggaard Pedersen
Aage Bjerregaard
Verner Pauelsen.
Bagermester Poul Knudsen, Bedsted.
Viggo Christensen
Harald Christensen, Boddum.
Johan G. Andersen, Hilligsø.
Gunnar Jensen, Randrup.
Peter Sørensen, Hurup.
Frederik Christensen
Johannes Stanker, Gettrup.
Henning Larsen, Randrup pr. Vestervig.
Joakim Nikolajsen
Børge Visby, Hurup.
Thommas Søndergaard, Ydby.
% Niels Peter Schou, Hørdum.
?????????
Kristen Østergaard Christensen
Bern Jensen, Hurup.
Aage Nielsen, Agger.
Erik Mikkelsen, Madsted.
Henning Christensen
% Aage Nielsen, Agger.
Niels Brogaard.
Aage Kristiansen Skriver
Helge Juul, Villerslev.
Holger Pilgaard
Knud Agerholm, Boddum Mølle.
Freddy Thomsen "Gungaard" Villerslev.
Jens Houmark, Ginnerup / Hurup.
Svend Aage Jensen, Gettrup.
Henry Stærk "Gungaard" Villerslev.
Viliam Thomsen, Bager Odgaard, Hurup.
Magnus Jensen, Sønderhå.
Henrik Zinker, Svankjær / Bedsted.
Chr. Mikkelsen, Vestervig.
Jens C. Pedersen.
Gerhard Worm, Svankjær / Bedsted.
Christian Jensen.
Verner Balsby, Heltborg.
Peder Chr. Pedersen, Hørdum.
K.M. Pedersen, Vestervig.
Folmer Larsen, Guntoft.
Jens Kobberød "Moselund" Bedsted.
Thorvald Jensen, Ydby.
Carl Chr. Jensen, V.Ulxxxxx.
Ove Dyrmann, "Hillekildegaard" Hvidbjerg.
Peter Slavensky. Villerup / Bedsted.
Tarmmester Kjær, Hurup.
Jens Nørgaard.
Henning Nielsen, Hurup.
P. Andersen, Hurup.
Benny Kristensen, Koldby.
Gunnar Hansen, Hurup.
Jens Steen Larsen
Ejner (Hausig) Jensen
Karl Madsen
Svend Aage Graversen, Krik.
Chr. Jensen.
M.C. Madsen, Hvidbjerg.
Aage Kristensen, Snedsted.
Finn Nørgaard.
Karl Jensen, Taabel.
Einer Larsen, Ullerup.
Benny Vestergaard, Hvidbjerg.
Andreas Vester, Hvidbjerg.
Viktor Ernst
Svend Pedersen, Skyum.
Knud Bernhard Pedersen
Verner Kirk, Odby / Uglev.
Kurt Christensen.
Kristian Emil Sørensen
Chr. Steffensen, Taabel
Johannes Nielsen, Visby / Bedsted.
Aul Kirk, Uglev.
Thomas Hansen
Theodor Frutz, Heltborg.
Egon Johansen
Poul Graugaard
Anders Chr. Poulsen
Brøndborer Chr. Hornstrup, Bedsted.
Hans Larsen/Henrik Jensen
Thomas Kristensen, Hilligsø.
Johannes Andersen, Skårup / Vestervig.
Ejnar Stærk Pedersen
Knud Møller Madsen, Hurup.
Karl Eliasen, Boddum.
Egon Sørensen
Matinus Pedersen, Boddum.
Torben Ulrik Thomsen
Søren Thomsen, Vesterby.
Andres Nielsen, Hurup.
Børge S. Kristensen.
Poul Pedersen
Peter Mikkelsen, Koldbygaard.
Poul Andersen
Martin Christensen
Kjeldsen
Jens Peder Hummelshøj, Ydby.
Ole Dahl
Knud Christensen, Hundborg / Sjørring.
Poul Bach Christensen, Boddum.
Kristian Madsen
Arne Andersen, Villerslev.
Oluf Slot, Ydby.
Kristian Pedersen
Kaj Skinhøj Pedersen, Kobberød.
Andreas Odgaard
Henry Jensen, Heedevang.
John Jensen, Thygstrup.
Folmer Pedersen, Villerslev.
Hrr. Fuglsang, Hurup.
Mogens Stensgaard, Gettrup.
Egon Rundkvist
Svend Isaksen.
Kristen Ringgaard
Johannes Kristensen
Jan Vilfred Madsen
Chr. Nielsen, Refs.
Niels Larsen
Torben Schnedler
Ingvard Markus Pedersen, Gammelby.
Gunnar Bager, Lyngs.
Søren Rose Sørensen, Thygstrup.
Vagn Pedersen, Hurup.
Mejner Sørensen, Horsfeld / Bedsted.
Karl Nielsen
Børge Sahl
Vagn Pedersen, Sindrup / Ydby.
Hans Poulsen, Bedsted.
Pølsemager Hans Jensen, Struer.
Mads Krabbe, Randrupgaard.
Poul Yde Dissing
Peter Petersen, Grurup.
Viggo Odgaard, Morup Mølle.
Gartner Hansen, Ydby.
Hestekøretøj med lukket vogn + 1 person.
Jens Holm Andersen
Marius Andersen, Heltborg / Hurup.
1 mand og et spand heste.
Bengtsen
Cinius Overgaard, Boddum.
Jens D. Sørensen
Dreng med et spand heste.
Christian Madsen, Agger.
Gunnar Poulsen Munk
Leif Madsen, Vestervig.
Marius Andersen, Gl. Ørum. pr. Bedsted.
Jens Chr. Jensen
E. Madsen.
Frode Knudsen, Bedsted.
Ejnar Søholt, Kalkjær / Vestervig.
Ejnar Søholt, Kalkjær / Vestervig.
Jens M. Jensen
Aksel Lauridsen, Ørum / Bedsted.
Mads Andersen, Ullerup.
Kaptajn Kristensen.
Aage Hansen, Hvidbjerg.
Jørs
Marius Larsen, Krik.
Erik Jensen
Erling Strand, Hørdum.
Tage Viggo Kristensen, Svindborg / Bedsted.
Kristian Larsen
Marius Madsen
Villy Riedel, Hurup.
Aksel Jensen
????????
Poul Poulsen, Spangbjerg / Bedsted.
Osvald Lauridsen
Johannes Thomsen
Henrik Mejer Nielsen
Johannes Kjærgaard, Uglev.
Kr. Frostholm, Hørdum.
Holger Gade, Villerslev / Hørdum.
Karl D. Jensen
Christen Jensen Vangsgaard
Kaj Søndergaard
Erling Christensen (Kristensen?)
Aage Kristensen.
Poul Bech Nielsen
Henning Hansen, Vestervig.
Arnold Madsen
Brian Paaske Pedersen
Jens Nielsen, Sønderhå.
Niels Knudsen "Gammelbygaard" Grurup.
Kurt Nørgaard Nielsen
Jens Abildtrup, Refs.
Hother Haagaard, Ørum.
Driftsleder Kaj Møller
Karl Ringgaard
Kristian Abildtrup
Henry Madsen, Hvidbjerg.
Niels Chr. Jeppesen, Gettrup.
Karl Chr. Nørgaard, Hørdum.
Svend Aage Mølgaard
Jens Peter Kjærgaard
Peder Thøgersen
Peter Kristiansen, Ullerup.
Claus Bendtsen
Søren Sørensen, Engholm / Vestervig.
Kristian Pedersen, Refs.
Søren Jensen
Anna Larsen, Lyngs.
Sten Belter
Ringo Christensen
Bøje Jørgensen, Krik.
Aksel Nielsen, Bedsted.
Niels Chr. Jensen
Viggo Richard Nielsen, Madsted / Bedsted.
Peter Graversen, Lyngs
Egon Pedersen
Niels Jensen, Hassing / Hørdum.
A.S.Hansen
Svend Dahl Pedersen, Uglev.
Ejvind Hove
Thorkild Riis
Andres Hansen, Ginnerup / Hurup.
Peder Hyldig Jensen, Ø. Jølby.
Erik Olsen
Andreas Jensen, Grurup / Bedsted.
N.E. Kristensen
Th. Møller
Anton Jensen, Sindrup / Ydby.
Niels Chr. Stensgaard
Holger Vangsgaard
Laurids Dybdahl Andersen, Grurup / Bedsted.
Aksel Jensen
Villy Madsen, Hurup.
Hans Jørgen Christensen
Ib Olsen, Hurup.
Frede Dybdahl
Gert Jensen, Nes pr. Karby.
Holger Andersen
Jens Overgaard, Refs / Hurup.
Murermester Kjeld Overgaard
Gartner Lauridsen, Vestervig.
Hr. Munch
Andres Bisgaard
Gudmund Andersen, Ydby.
Poul Thomsen
Laust Krabbe Larsen, Hurup.
Henning Larsen, Randrup.
Jens Hunmalle, Hilligsø.
K. Stensgaard, Gettrup.
I, Bruun, Agger / Vestervig.
Frysker.
Henry Stensgaard, Gettrup.
Inspektør Aksel Christian Andersen
Viggo Pedersen, Vogntoft / Hurup.
Erik Pedersen, Hilligsø.
Mads Peter Nielsen
Aage Sørensen, Istrup pr. Bedsted.
Ung mand med cykel.
Marinus Sørensen, Hurup.
1 mand med motorcykel.
Hrr. Prulsler, Hurup.
Ole Olsen, Hilligsøe.
Andreas Hasager Nielsen, Doverodde.
Johannes Jensen (Balsby)
Chr. andersen, Randrup, pr. Vestervig.
Flemming Jensen, Grurup.
Napoleon Smith.
Knud Kappel, Ydby.
Julius Grønkjær
Jørgen Nielsen.
Chr. Christensen
Kaj Rasmussen
P. Odgaard Pedersen
Chresten Olsen, Boddumgaard.
Kr. Nielsen Christensen, Bedsted.
Vagn Yde Sørensen, Hurup.
Knud Erik Mørk, Komis hos Ekmann, Hurup.
Søren Søgaard, Gudnæs / Hørdum.
Wachtmann Schieubau, Agger Badehotel.
Artillerist Schnesden, Agger Tange.
Hrr. Bredahl, Hurup.
Johannes Christensen, Lyngholm Mark / Bedsted.
Anders Bruun Jensen, Vestervig.
Poul Andersen, Gettrup.
Peder K. Nystrup
Søren Korsgaard Pedersen
Slagtersvend Otto Møller, Bedsted.
Hrr. Bredahl. Hurup.
Jakob Kristensen, Hurup.
Ernst Kirkensgaard
Martin Jensen, Skaarup / Vestervig.
Christian Færster, Boddum.
Vangsgaard Kristensen, Randrup.
Jens Chr. Pedersen, Trankjær / Vestervig.
Johannes Mikael Kristensen, Ydby.
Ole Harregaard Pedersen
John Vestergaard, Hurup.
Kristian Kobberød, Hedegaarden / Bedsted.
Ejnar Mortensen, Vester Ulsted.
Knud Nørgaard
Niels Bjerre, Hurup.
Rasmussen el. Ravnsmed?
Axel Sørensen, Hurup.
Laurids Pedersen, Ydby.
Børge Pedersen, Bedsted.
Henrik Laurits Henriksen
Eigil Højriis
Peter Overgaard Hansen, Boddum.
Erik Holm Andersen
Peder Andersen
Jens Andersen, Bedsted.
Dusinius Lillelund, Lyngs.
Holger Christensen, Boddum.
Chr. Bæch Nielsen, Villerslev / Hørdum.
Evald Pedersen, Grurup.
Laurits Bovbjerg, Horsfeldt pr. Bedsted.
Jens Chr. Nielsen, Tvolm / Ydby.
Herluf Jensen
Kristian Østergaard
Hrr. Pastor Tødt, Hassing / Hørdum.
Chr. Knakkergaard, Hassing / Hørdum.
Karl Henriksen, Visby / Bedsted.
Ejner Petersen, Gettrup.
Asger Hansen
Chr. Stensgaard, Refstorp Hurup.
Viggo Pedersen, Agger / Vestervig.
Christian Sørensen, Refstorp Hurup.
Anders Hansen, Toftum Mark.
Andreas Lind
Martinus Thomsen, Hilligsøe/ Gettrup.
Jens Larsen, Tvolm Ydby.
Jens Hjort Pedersen, Ydby.
Jens Larsen Jensen, Heltborg / Hurup.
Jens Dissing
Verner Balsby, Heltborg / Hurup.
Ole Bach, Vilhelmsminde / Bedsted.
Asger Hansen
Chr. Vangsgaard, Villerslev.
Jens Bach, Vilhelmsminde / Bedsted.
Henry Jensen, Hurup.
Martin Christensen, Gettrup.
Gotfred Houmøller Hilligsøe.
Regnar Heedegaard, Hurup.
Ernst Sørensen, Vestervig.
Jens Graugaard, Boddum.
Christian Amby, Villerslev.
Magnus Østergaard, Bedsted.
Købmand Skaarup, Bedsted.
Karl Henrik Andersen, Villerslev.
Slot eller Gravesen?
Magnus Slot, Ydby.
Peter Holm Gundtoft Ydby.
Karl Hoppe.
Hans Folmer Sørensen, Bedsted.
Lars Peter Larsen, Gl. Bedsted.
Villy Andersen, Vestervig.
Viggo Sørensen, Istrup Pr. Bedsted.
Martin Vogelbun, Cirkus Mihe, Ydby.
Jens Bisgaard, Madsted / Bedsted.
Gravers Jensen
Otto Winther
Niels Chr. Kjær "Mosegaarden" Bedsted.
Otto Winther
Niels Chr. Villemose, Hurup.
Fodermester Schmidt, Tandrup pr. Bedsted.
C, Christensen, Agger Badehotel / Vestervig.
Tømrer Overgaard, Bedsted.
Peter Svendsen, Villerslev.
Mads Kristiansen
Søren Stalshah???, Uglev.
Grisehandler Karl Pedersen, Bedsted.
Chr. Amby, Helstbog / Hurup.
Carl Sørensen, Bedsted.
Christen Marius Nielsen
Jens Høgholm, Madsted / Bedsted.
Kristian Serup.
Aage Nesgaard
Niels Alfred Nielsen
Karl Kristian Nielsen
Vesley Pedersen % Chr. Møller, Randrup.
Svend Aage Nielsen
H. Villemoes
Gunnar Gramstrup, Bedsted.
Laurids Larsen, Visby / Bedsted.
Johanne Nielsen, Madsted pr. Bedsted.
Kaj Krog "Søvang" Bedsted.
Marius Nørgaqard, Sdr. Ydby.
Kaj Knattrup, Hassing pr. Hørdum.
Chr. Jensen, Ginnerup.
Axel Nielsen Nørgaard, Hilligsøe.
Jens Pedersen, Randrup pr. Vestervig.
K. Krog.
Mads Stensgaard, Gjettrup.
Emil Vangsgaard, Villerslev / Hørdum.
Ejnar Jensen
Thomas Sørensen, Visby pr. Bedsted.
Steen Larsen
Verner Jensen
Jens Larsen, Dover.
Peter Klemmesen, Hassing pr. Bedsted.
Richard Olsen, Svindborg / Bedsted.
Harald Larsen
Erling Vestergaard.
Jens Houmøller, Hilligsøe.
Jens Johannesen, Hassing / Hørdum.
Ib Overgaard, Villerslev.
Niels Christensen, Vestervig.
Ingolf Hansen, Flarup.
Svend Andersen, Taabel.
Chr. Skriver, Hilligsøe.
J.V. Jensen, Dover.
Jens Lyngklip, Heltborg.
Jens Sørensen, Vestervig.
Jens Lyngklip
Leif Bertelsen, Lodbjerg.
Sadelmager Graversen, Ydby.
Valdemar Kristensen
N. Husted, Hørdum.
Valdemar Agesen
Valdemar Agesen
K.R. Skriver, Hilligsøe.
Chr. Slavensky.
Niels Kræmmer Pedersen, Vilhelmsminde / Bedsted.
Mads Chr. Jensen, Refstorp.
Chr. Pedersen "Krogsgaard" Villerup pr. Bedsted.
Karsten Christensen, Gudnæs.
Hr. Rokjær, Hurup.
Gunnar Andersen. Hurup.
Ole Andersen, Dover.
Arnold Nielsen, Koldby.
Chr. Svalgaard, Dover.
Chr. Jensen, Boddum.
Niels Christian Arnold
Børge Egeberg, Gammelby.
Chr. Thomsen, Grurup.
Kr. Vestbjerg.
Jens Johan Løgstrup.
Høiriis.
Arnold Jensen, Hurup.
Slagtermester Oxenbøl
Chr. Peter Jensen, Sønderhå.
Peter Bertelsen, Spails pr. Bedsted.
Kristen Vangsgaard, Vogntoft.
Ifersen, Lyngholm pr. Bedsted.
Svend Aage Andersen
Viliam Jensen, Barslev / Lyngs.
Karsten Hove Pedersen
Peter Kibsgaard
Henry Andersen, Ydby.
Thevdor Pedersen, Heltborg.
Bent Nørgaard
Martin Poulsen "Lildbjerg" Hørdum.
Gunnar Hansen.
Peder Sund
Svend Amby "Guntoftgaard" Ydby.
Ejnar Knattrup
Oskar Hansen, Skaarup mark / Vestervig.
Svend Jensen, Balsby / Hurup.
Niels Chr. Kjærgaard, Boddum.
August Graversen, Heltborg.
Lars M. Pedersen, Villerslev / Hørdum.
Bjarne Christensen.
Marius Brogaard, Ørumby / Bedsted.
Jørgen Lützhøft
Redaktør Andersen, Hurup.
Jens Chr. Jensen, Ørumby / Bedsted.
Landmand Arne Ravnsmed, Hassing.
Fru Overgaard / Lis Kristensen, Vestervig.
Laurits Leed, Bubbelmark / Hurup.
Arne R. Overgaard
Jens Chr. Vangsgaard, Dover.
A. Vigsø, Jegindø.
Ruand Thomsen, Lyngs.
Svend Chr. Thomsen.
Karl Bjerregaard Kaagaard
Poul Kjeldsen, Hurup.
Helmer Leegaard Høiriis
Chr. Peter Christensen "Moselund" Bedsted.
Ingvard Katrinus Graversen
Stauersbøl Pedersen
Arne Larsen, Ettrup / Hurup.
Jens Langgaard.
Poul Alstrup.
Henning Kjærgaard, Ettrup / Hurup.
Bang Jensby, Ettrup.
Ingvard Hansen
P. Bjærregaard, Boddum.
Børge Thrane Hansen
Karl Sørensen, Hassing / Bedsted.
Svend Aage Nielsen, Lyngs.
Peder Krogsgaard, Bedsted.
Laust Klemmesen, Uglev.
Anders Chr. Pedersen, Heltborg.
Herluf Nørgaard, Ydby.
Henning Poulsen, Ydby.
Ove Kræmmer, Vittrup pr. Bedsted. søn
Ernat Jønson, Hvidbjerg.
Aage Pedersen, Bedsted.
Smed Knud Nielsen, Bedsted/Hassing.
Martinus Olsen, Bedsted.
Ejner Pedersen, Hurup. Søn af Anders Pedersen.
Andreas Jensen, Ydby.
Evald Nielsen, Dover.
Valdemar Eriksen, Thygstrup.
Niels (Boesen) Nielsen
Niels Marius Nielsen, Refstorp.
Anders Olsen, Hilligsøe / Gettrup.
Evald Krogsgaard, Flarup.
Gudmund Andersen, Ydby.
Kristian Larsen Madsen, Boddum.
Jens Thomsen, Dover pr. Hurup.
J. Peter Kjær, Villerslev.
Martin Kjær, Villerslev.
Chr. Sørensen "Hedevang" Bedsted.
Kristian Damsgaard, Bedsted.
Lass. Husted, Hurup.
Anders Br???, Agger.
Alfred Søndergaard, Ydby.
Jens Larsen, Ydby.
Forvalter Hansen, Krik / Vestervig.
Karl Pedersen, Lodbjerg.
Jens Sønderby, Mejeriet i Hurup.
Ejnar Steffensen, Spangbjerg / Bedsted.
Holger Nielsen, Visby / Bedsted.
Peter Jacobsen, Ørumby / Bedsted.
Herluf Antonius Kristensen
Emil Giltoft, Dover.
Jens Jørgen, Hurup.
Marius Thomsen, Hurup.
Jens Back, Svanjær.
Peter Henriksen, Brandsholm / Hurup.
Th. Kristensen, Ginnerup pr. Huurp.
Henry Vester, Bedsted.
Aage Stausholm, Dover.
Mads Kristensen, Jestrup pr.Ydby.
Chr. Mikkelsen, Svankjær / Bedsted.
Anders Hansen, Fiskehallen Hurup.
Jens Chr. Christensen.
Magnus Hovmark, Kobberød
Niels Holmgaard, Dover.
Niels Krabbe, Heltborg.
Hans Pedersen, Boddum.
Peder Helligkilde Pedersen
Aksen Jensen, Morup Mølle / Bedsted.
Niels Jakob Mikkelsen
Frode Jensen, Morup Mølle kro / Bedsted.
Peder Christiansen S. Pedersen, Villerslev / Hørdum.
Vagn Jensen, Gjettrup.
Olof Andersen, Spails, Morup Mølle.
Karl Marius Nielsen, Kalkjær / Vestervig.
Olsen, Vestervig.
Charles Lodahl, Hurup.
Anders Leed, Dover.
Chr. Hancke
Valdemar Baun, Hurup.
Thomas Hansen / Arnold Jørgensen, Bedsted.
Kaj Overgaard, Bubbel.
Jens Chr. Nielsen, Agger.
Anders Kristensen
P. Chr. Overgaard, Hurup.
Johan Poulsen, Hurup.
Jens Pedersen, Hurup.
Kommis Evald Thomsen, Vang Mølle Thisted.
Chr. Lodahl
Niels Kristian Kristensen
Svend Aage Jensen, Bedsted.
Svend Aage Madsen, Hvidbjerg.
Andreas Hansen.
Chr. Larsen, Vestervig.
Karl Kristensen, Hurup.
Erik Kristensen, Refsdamgaard, Hurup.
Anders Kappel, Uglev.
Pedersen (1905-ca.1982)
Peter Hansen, Hassing.
Bangsgård
Regningen på billedet er stilet til John Lundorf ?
Gunnar Andersen. / Odgård.
Noteret til : Børge Nielsen, Skolegade.
Alfred March
Jens March
Knud Hansen, Boddum ??
Refererer til: Karen Iversen.
Refererer til Karen Jensen.
Refererer til Chr. Grave.
Refererer til Else Mortensen
Refererer til Anna Petersen.
Nørgaard.
Harald Krauhe.
Kr. Pedersen
Slagtersvend?
Ukendte
Glasplader fra Vestervig
Kristian? Mortensen?
Ukendt
Holger Sund.
Kommis Otto Mygerholt.
Poul Søndergaard.
Lundstrøm ./. Hancke.
Glasplader fra Vestervig
Ukendt
Malersvend F. Dahlberg ./. Toftdahl.
Kommis Frederiksen ./. Hundahl.
Carl Nielsen ./. tømrer W. Jensen.
Chr. Andersen, Hellerø - Hvidbjerg "Ørhøjgård".
Bagersvend Chr. Nørgaard.
Chr. Christensen ./. Kappel.
Glasplader fra Vestervig
Urmagersvend Pedersen ./. Jensen.
Det er en ung herre, men intet negativ nr.
1 herre ?
1 ung mand.
1 ung mand ?
1 ung mand ?
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand, samme som nr. 848.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
Den samme herre som på nr. 786.
1 ung mand.
1 ung mand: den samme som på nr. 813.
1 ældre herre.
1 ung mand.
1 ældre herre.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 mand.
1 ung mand.
1 ældre mand
1 jæger med gevær.
1 mand.
1 ældre mand.
1 ældre mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ældre herre.
1 ung mand.
1 gammelt billede med en soldat.
1 ældre herre.
1 ung mand, den samme som som på nr. 808.
1 ældre herre, den samme som på nr. 899.
1 ung mand.
1 mand.
1 ung mand.
1 mand.
Henry Jensen "Refsgaard" Hurup.
1 dreng.
1 dreng.
1 dreng.
1 dreng.
1 ældre mand, den samme som nr. 968.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 mand.
En ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 mand.
1 ung mand.
Per H. Møller, Boddum.
1 ældre herre.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 mand.
1 mand
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 soldat (gammelt foto).
1 ung mand.
1 ældre herre.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
Henning Jensen, Gettrup.
1 ældre herre.
1 ung mand.
Bent Bertelsen, Hurup.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 mand.
1 ung mand, samme som på nr. 1064..
Chr. Nielsen "Brogaard" Bedsted.
1 ung mand, samme som på nr. 1062.
1 herre.
Laurids Olsen, Svankjær.
1 ung mand.
1 ung mand.
Chr. Søndergaard, Lyngs.
1 ung mand.
Benny Jensen, Hørdum.
1 herre.
1 dreng.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ældre herre.
1 ung mand.
1 mand.
1 mand.
John Buch Jensen.
1 mand.
1 mand.
1 mand.
1 mand.
1 mand.
1 mand.
Erik Tyberg, Hjortshøj.
1 mand.
1 ung mand.
1 mand.
Nygaard, Hassing.
1 mand.
Niels Lodahl.
1 soldat.
Mads Jensen
Ung mand.
1 ældre herre.
1 ung mand.
1 herre.
1 ældre mand.
1 ældre herre.
1 herre.
1 ung mand.
1 ældre herre.
1 mand.
1 ung mand.
1 ung mand.
1 ældre mand.
Jens S. Christensen, Ettrup.
1 mand.
Henry Pedersen, Thygstrup.
1 jæger.
Martin Pedersen, Vestervig.
Niels Jensen "Spolumgaard" Bedsted.
Den Nye Betjent.
1 ældre herre.
1 ung mand.
2 unge mænd.
1 ung mand.
Kappels 1 herre.
Egon Christensen.
1 ung mand.
1 ung mand.
Svend Erik Pedersen.
1 mand.
1 herre.
1 ung mand - udendørs.
1 ung mand - udendørs.
Palle Pedersen, Bedsted.
1 ung mand i skoven.
1 ung mand - udendørs.
Hvem?
1 ung mand ved åen.
Johannes Jensen
1 ældre mand i laden.
Peter Andersen, Refstorp.
1 telefonarbejder. Samme som 1617.
Hr. Langaard.
Flemming Christensen.
1 telefonarbejder. Samme som nr. 1604.
1 ung mand
1 ung mand
1 ung mand
Postmester Kristensen, Hurup.
1 ung mand
Karl Kristoffersen, Trankjær pr. Vestervig
1 ung mand
Erling Søland, Hørdum.
Hans Hansen, Heltborg.
Flemming Kristensen, Uglev.
Magna Jensen, Grurup.
Kurt Fomsgaard, Hurup.
Kr. Møller Pedersen, Hvidbjerg.
Ejner Andersen, Thisted.
J. Erik Christensen.
Baltuf Buskjær, Hvidbjerg.
John Grønkjær.
Bent Haagh, Hørdum.
Henry Larsen, Kr. Saaby.
Johannes Larsen
?????????????, Ydby.
Nørgaard Andersen, Hurup.
Hr. Døf. Hurup.
Evald Jensen.
Postassistent Aage Nielsen, postkontoret
Jens Peder Jensen ./. cementstøber Jensen
Helge Christoffersen
1 ung mand ./. Fyrskib Lappegrund
Anders Christensen
Mads Fogede Sørensen, Draget.
Chr. Ege, Spangbjerg pr. Bedsted.
Aage Christensen, Hurup.
Laurids Larsen, Taabel.
Maren Fomsgaard, Lyngs.
Jens Hansen.
Karl Nielsen
Hrr. Andersen Hansen.
Henning Thøgersen.
Egon Madsen% Marius Madsen, Vestervig.
Jens Chr. Jensen.
Børge Pedersen
Flemmimg Rønnestad, Bedsted.
Hans Sørensen
Farskon, Agger Skole.
Mogens Arbramsen, Hvidbjerg Bank, Hvidbjerg.
Leo Gade
Ejner Petersen, Barslev, Thyholm.
Carl Christensen % Gartner Larsen, Bedsted.
????????, Ydby.
????????, Ydby.
Hr. Okslund, Gettrup.
Ole Bækhøj, Villerup.
Ole Pedersen
Magnus Vangsgaard
Holger Larsen, Dover.
Peder Nielsen, Taabel.
Kristian K. Pedersen, Gettrup Mejeri.
Aksel Nielsen
Oskar Kristensen, Thygstrup.
Vestergaard, Hurup.
1 ældre mand
Sørensen, Irup.
1 mand
Peder Pedersen, Vestervig.
Christian Larsen, Sindrup pr. Ydby.
1 mand
Johannes Kristensen, Vestervig.
1 ældre mand
Herluf Andersen, Futtrup.
1 mand
1 mand